nahoru

Mladé sexy farmářky se svlékly na podporu zemědělství. A stojí to za to

ref 16. září 2014 • 13:00
Mladé sexy farmářky se svlékly na podporu zemědělství. A stojí to za to
foto: www.deutscherbauernkalender.de

V roce 2005 vznikl ve Švýcarsku projekt vydávání takzvaných „bauerkalender“, který se rozhodl odvážnou formou podporovat zemědělce. Mladé farmářky (pak se přidali na samostatných kalendářích i muži), nebo ženy, které na farmách pracují, pózují pro fotografy skutečně netradičně. Třeba nahé.

 

Farmářky pózují ve stodole, u rybníka, v ovocném sadu, na horské louce či u hospodářských zvířat. Přes počáteční kritické hlasy se akce ujala a postupně rozšířila i do Německa a Rakouska. Kromě popularizace života na venkově mají tyto kalendáře přispívat k odbytu výrobků místních zemědělců a část peněz se používá i na charitu.

Rozdíl v kalendářích je pouze ten, že v německé verzi bývají dívky o něco „odvážnější“ než v té švýcarské. Ostatně podívejte se na fotky z „rolnických“ kalendářů na rok 2015.

ref


Klíčová slova: reflex, svycarsko, farmář


Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo