Nejvíce sexy ženou planety je Scarlett Johansson. Podívejte se, proč! | Reflex.cz
nahoru

Nejvíce sexy ženou planety je Scarlett Johansson. Podívejte se, proč!

Tereza Stonišová8. října 2013 • 17:30
Nejvíce sexy ženou planety je Scarlett Johansson. Podívejte se, proč!
foto: profimedia.cz

Podle britského časopisu Esquire je osmadvacetiletá Scarlett Johansson nejatraktivnější žijící ženou na světě. Zároveň je jediná žena, která toto ocenění získala podruhé za sebou.

Americká herečka, rodačka z New Yorku a žena, kterou by jen tak nějaký muž neodmítnul - to je Scarlett Johansson, která se proslavila nejen svým sex-appealem, ale také úspěšnými filmy.

Scarlett točí už od roku 1995. Tehdy její herecká kariéra odstartovala filmem Vražedné alibi. Ocenění filmové kritiky se jí dostalo v roce 2003, kdy za roli Charlotte ve filmu Ztraceno v překladu (Lost in Traslation), získala prestižní cenu BAFTA. Slávu jí však přinesla už jedna z předešlých rolí – Grace ve filmu Zaříkávač koní (The Horse Whisperer).

Nyní je však Scarlett slavná především svým kouzlem, šarmem a krásou. Asi díky tomu cenu časopisu Esquire opět získala…

Tereza Stonišová


Klíčová slova: Scarlett Johanson, sexy, Esquire, usa, herečka


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,740
23,080
29,240
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější