nahoru

Tragické osudy youtuberů: Milovníka otužování zabila studená voda, zpěvačku zase šílený fanoušek

mc 1. února 2022 • 10:00

Nové technologie včetně sociálních sítí daly vzniknout i nové sortě celebrit - youtuberům. Nabízí fanouškům široké spektrum zábavy od zpěvu a jiných talentů až po vtípky a adrenalinové výzvy. Grant Thompson na youtube udivoval sledující náhodnými kousky ve stylu školních pokusů a otázek zvídavých dětí. King of Random, jak si říkal, měl 11 milionů odběratelů. Tragicky zahynul při paraglidingu.

Christina Grimmie byla nadějnou a velmi talentovanou zpěvačkou. Začala u nahrávání cover verzí oblíbených písniček a dostala se až do talentové soutěže, díky které získala lukrativní smlouvu s nahrávací společností. Sláva se jí ale stala osudnou - zastřelil ji posedlý fanoušek, která nakonec zabil i sebe. Apetor z Norska fanoušky bavil svéráznými videi o otužování. Paradoxně zemřel pouhých pět dní po zveřejnění videa, ve kterém říkal, že není mrtvý. V ledové vodě jezera zůstal příliš dlouho, dostal se do hypotermického šoku a utopil se.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.