Olympioničky, které se svlékly pro Playboy.

Olympioničky, které se svlékly pro Playboy. Zdroj: Playboy

Playboy
Katarina Wittová v dobách největší slávy
Katarina Wittová na ZOH v Calgary v roce 1988, kde vybojovala zlato
Gabriela Koukalová fotila pro Playboy
65
Fotogalerie

Chybí vám olympiáda? Podívejte se na sexy sportovkyně, které se svlékly pro Playboy. Jsou mezi nimi i Češky

Světová pandemie koronaviru tvrdě zasáhla sportovní svět a změnila ho k nepoznání. Například Olympijské hry v Tokiu se z původního data konání v červenci a srpnu roku 2020, přesunuly do letošního léta. Ani toto datum ale zatím nevypadá jako příliš reálné.

Z pořádání OH nejsou nadšení ani v samotném Tokiu. Hrozí totiž, že by se olympiáda namísto sportovního svátku a oslav mezinárodní soudržnosti mohla stát akcí, na níž dojde k významnému rozšíření viru.

Po nevydařeném roce 2020 jsou pro fanoušky, i sportovce samotné, podobné zprávy zdrcující. Již téměř rok nám všem pandemie komplikuje život a ničí jeden segment za druhým. Sport bohužel nevyjímaje. 

Patrně ještě potrvá, než se všichni opět sejdeme u obrazovek, v ulicích nebo přímo na diváckých tribunách a budeme sledovat dokonalou monstrózní zahajovací show, stovky nadšených sportovců a krásných sportovkyň ze všech koutů světa, kteří budou bojovat o vysněnou medaili a svou vlastní chvilku světové slávy.

Prohlédněte si alespoň fotogalerii sexy olympioniček a dalších sportovkyň, které na profesní vrchol dosáhly ještě před pandemií koronaviru. A dokonce se nebály svá vysportovaná těla odhalit pro kultovní pánský magazín Playboy. To bylo totiž v době, kdy byl náš svět ještě v pořádku.