nahoru

Žena, která udělala z Maradony paroháče: Manželka Claudia svému záletnému muži také s chutí zahýbala

venu 29. listopadu 2020 • 07:20
Žena, která udělala z Maradony paroháče: Manželka Claudia svému záletnému muži také s chutí zahýbala
foto: Profimedia.cz

Život slavného fotbalisty Diega Maradony byl jedna velká divočina. Neuvěřitelný fotbalový talent v pozdějším věku vystřídaly skandály, milenky, kokain, odhalování nemanželských dětí nebo pohyb mezi zločineckými klany. Toho všeho byla součástí žena, kterou si Maradona jako jedinou za svůj život, po dlouhém předchozím vztahu, vzal. Claudia Villafañe se rozhodla manželovi jeho zálety vrátit. V posteli s jiným mužem ji načapal Maradonův otec.

Diega Maradonu si Claudia Villafañe vzala až v roce 1989 poté, co mu porodila dvě dcery Dalmu a Gianninu. Předtím byla jeho dlouholetou oficiální přítelkyní. Diego však nebyl zrovna nejvěrnějším partnerem. Rád si užíval života, svých peněz a krásných žen. Z jeho úletů se narodilo několik nemanželských dětí. Claudia však nezůstávala pozadu. Zatímco Diego laškoval s modelkami, ona sama mu nasadila parohy.

A neobešlo se to bez rodinného dramatu. Ještě než měla Claudia dcery Dalmu a Gianninu, načapal ji Maradonův otec v posteli s jiným mužem. A to přímo s argentinským hercem Jorgem Taianou. Tento zážitek si Maradona senior nechával pro sebe, aby nezesměšnil svého syna, nicméně před svojí smrtí šel s pravdou ven.

I přes všechny zálety do toho ale Claudia s Diegem nakonec praštili. Svatbu měli v roce 1989 na fotbalovém stadiónu Luna Park v Buenos Aires a zúčastnilo se jí 1 500 lidí. Slavného fotbalistu tato veselice stála dva milióny dolarů. Manželství však v roce 2003 skončilo. Claudia i Diego pak roky udržovali přátelské vztahy.

 

venu


Klíčová slova: nevěra, život, vztahy, Diego MaradonaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.