Andrej Babiš

Andrej Babiš Zdroj: Blesk:Jakub Poláček

Dostálová byla jen nadsázka. My jsme to tak nemysleli. Jenom jsme si dělali z lidí srandu, přiznal Babiš

Nová europoslankyně Klára Dostálová, která do evropského parlamentu kandidovala za ANO jen pár momentů po volbách přiznala, že některé slogany a sliby byla jen nadsázka, že to tak nemysleli. Na to konto přispěchal sám Andrej Babiš, aby řekl, že samotná Dostálová byla nadsázka.

Upozornění: Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

„Byl to jen takový vtípek. Nadsázka. Klasická Babišovina,“ culil se Andrej Babiš na tiskové konferenci, který slovy dnešní mládeže označil Dostálovou za prank.

„My jsme zkoušeli, kam až můžeme zajít a vypadá to, že si můžeme dělat v podstatě úplně všechno a lidi nás budou stejně volit. Můžeme strašit migrantama, kteří tu nejsou, můžeme strašit válkou, zakazovat green deal a podobně. My vlastně můžeme zakazovat všechno, na co nemá europoslanec pravomoc a stejně nám to sežerete,“ smál se Babiš.

„Při letošních volbách jsme přemýšleli, kam posunout tyhle naše tradiční vylomeniny a napadlo nás, že dáme paní Dostálovou jako jedničku kandidátky. To aby lidi skutečně pochopili, že nám jde v první řadě o nadsázku. Říkali jsme si, že lidé nejsou hloupí a že to pochopí. Kdyby to přeci jenom náhodou pár retardů nepochopilo, dali jsme na kandidátku ještě Janu Nagyovou, která byla se mnou obviněná v kauze Čapí hnízdo. Měla to být očividná trafika za odměnu, že u soudu Jana držela hubu a nepotopila mě. Víc okatý to už být nemohlo. To by pochopil i idiot a vidíte. Ani tak to lidi nepochopili. Parádně jsme je napálili,“ radoval se Babiš.

Pokračujte ve čtení vytvořením bezplatného účtu nebo přihlášením

Pokračovat