Jindřich Rajchl

Jindřich Rajchl Zdroj: Zbyněk Pecák

Rajchl napadl výsledky voleb. V anketě na Facebooku vyhrálo PRO, takže jsem europoslanec a basta, tvrdí

Spasitel obyčejných lidí i neobyčejných vlastenců, Jindřich Rajchl a jeho hnutí PRO, ve volbách do evropského parlamentu příliš nezaválel a do europarlamentu se nedostal, což přisuzuje zmanipulovaným volbám, které nezohledňují vůli občanů na Facebooku.

Upozornění: Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

„Výsledky voleb samozřejmě neuznávám a ihned po ohlášení výsledků jsem volby napadnul soudní cestou. Jak je možné, že volby neberou v potaz vůli občanů na Facebooku?“ ptal se Rajchl ve videu, které zveřejnil na Facebooku, tedy na místě, kde je svět ještě v pořádku.

„Je to jen pár dní zpátky, kdy jsem na svůj Facebook dával závaznou anketu, koho budou lidi volit. V mé závazné anketě na mé stránce na Facebooku mě volilo přes třicet procent voličů. To je úctyhodný výsledek, který by v evropském parlamentu stačil na osm nebo devět křesel. Já se ptám, kde je mých osm nebo devět křesel v evropském parlamentu? Já chci svoje křesla. Mám na ně nárok. Lid se vyslovil. Lid nechce tradiční destruktivní strany. Lid chce Rajchla,“ rozčiloval se Rajchl.

„Tady jasně vidíte, jak jsou volby zmanipulované a karty jsou předem rozdané. Jsou naprosto netransparentní a ti papalášové si křesla rozdají mezi sebou bez toho, aniž by brali v potaz vůli lidu. Facebook promluvil zcela jasně a oni na to neberou zřetel. A není to jenom Facebook. Například anketa na iDnesu taky hrála v můj prospěch. Jakmile jsem na Facebooku vyzval lidi, aby pro mě na iDnesu hlasovali, hned jsem se dostal do čela. Ale na tohle volební komise kašle,“ kopal vzteky do zdi.

Pokračujte ve čtení vytvořením bezplatného účtu nebo přihlášením

Pokračovat