nahoru

Vakcína proti covidu způsobila u Andreje Babiše autismus, covid a mikročipy ve stolici a moči

Dominik Landsman 28. prosince 2020 • 15:25
Vakcína proti covidu způsobila u Andreje Babiše autismus, covid a mikročipy ve stolici a moči
foto: Zbyněk Pecák

První Slovák, který se v České republice nechal očkovat vakcínou proti covidu, premiér Andrej Babiš, se bohužel potýká s vedlejšími účinky nové vakcíny. To, co mnozí predikovali, čeho se báli a před čím varovali, se u českého premiéra zhmotnilo v realitu a jen pár hodin po aplikaci dávky vakcíny byl u něho diagnostikován autismus, covid a rovněž v jeho stolici a moči nalezli dobrovolníci z řad ČSSD mikročipy.

„Andrejko se po tom očkování změnil. Přestal navazovat oční kontakt. Jako by ho lidi kolem něho nezajímali. Oni ho tedy lidi kolem něho nezajímali ani před tím, ale před tím ty lidi registroval a využíval ve svůj prospěch. Teď o ně vůbec nejeví zájem. Raději se obklopuje předměty. Patlá si paštiku z Kosteleckých uzenin po obličeji, má z toho akorát vyrážku a když mu paštiku seberu, tak křičí a mlátí se pěstí do hlavy. Mám o něho strach,“ postěžovala si manželka Andreje Babiše Monika.

„Lékaři u něho diagnostikovali těžkou formu autismu, což má samozřejmě z toho očkování. Na internetu psali, že očkování způsobuje autismus. No a teď na to Andrejko doplatil. Nedávno jsme viděla v televizi Rain Mana s Dustinem Hoffmanem, kde měl hlavní hrdina taky autismus nebo něco takového. Takže mě napadlo, že pošlu Andrejka do kasína, aby tam počítal karty, ať je aspoň k něčemu. Andrejko tam prohrál deset milionů, takže jsem ho stáhla domů. Ukázalo se, že je sice autista jako Rain Man, ale je pořád stejně blbej jako před očkováním,“ posmutněla Monika Babišová.

Vedle autismu, který je běžným vedlejším účinkem většiny vakcín či sprejů do nosu nebo paralenu, získal Andrej Babiš po očkování proti covidu ještě Covid. Odborníci z internetu se shodují, že to se dalo čekat, když vyrábí vakcínu právě z covidu. Ačkoliv vakcína, kterou Andrej Babiš dostal se z covidu nevyrábí, odborníkům z internetu není radno oponovat. A aby toho nebylo málo, ve stolici i moči Andreje Babiše byly nalezeny mikročipy firmy Microsoft.

„Je to tak. Při pravidelné obhlídce jsem to viděl na vlastní oči. Spousta mikročipů firmy Microsoft. Tak přeci jenom je to pravda o těch vakcínách,“ spráskl ruce Jan Hamáček, který zvýšené množství mikročipů ve stolici Andreje Babiše zaznamenal jako první, neboť má k rektu pana premiéra velmi blízko a často si tam zalézá, aby v zápětí opět vylezl a silácky se proti panu premiérovi vymezil.

Co všechno mikročipy v těle Andreje Babiše dokáží, zatím těžko říci, ale Monika Babišová tvrdí, že na pana premiéra chytá 5G signál a již druhým dnem probíhá u pana premiéra aktualizace.

Dominik Landsman
Diskuse ke článku