nahoru

Sklo a železo více než dva metry nad zemí. Podívejte se, jak vypadá největší fotograf na světě

Martin Bartkovský 18. července 2019 • 13:50
Fotograf Martin Straka mluví na Colours of Ostrava o focení i komentování
• video: 
Martin Bartkovský

Šéfredaktor Reflexu Marek Stoniš o něm v nadsázce říká, že je to největší fotograf na světě. A možná tomu tak je. Martin Straka, který pro náš web fotí už několik let festival Colours of Ostrava skutečně nad ostatními fotografy ční. Tenhle muž ale zdaleka není zajímavý jen svou výškou, jeho hlas můžete znát z nejrůznějších okruhových sportů. Jako komentátor totiž komentuje závody Moto GP v Brně i 24 hodin v Le Mans. Na besedě reflexu na Colours of Ostrava mluvil o obojím. Podívejte se na video.

Kromě toho, že je skvělý fotograf a komentátor vás ještě Martin Straka zaujme jednou věcí. Je to jeho zvláštní mluva. Festivalu Colours totiž neřekne jinak než „barvy“ a o svém fotoaparátu mluví jako o „skle a železe“. A právě tímhle sklem a železem vás může na festivalu vyfotit. Pokud potkáte vysokého fotografa v zelených kalhotách (jiné na festivalu prakticky nenosí), klidně ho požádejte o snímek.

Na jeho aktuální fotografie z Colours of Ostrava se podívejte v naší fotogalerii:
Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.