nahoru

Video: Zprávy píše v kapse sám! Poslechněte si píseň, která shrnuje všechny problémy chytrých telefonů

Martin Bartkovský18. července 2019 • 10:35
• video: 
Martin Bartkovský

Na Reflex Stage na aktuálním ročníku festivalu Colours of Ostrava vystoupila v rámci tajných koncertů jako první kapela Rock&roll band Marcela Woodmana. Kapela známá vtipnými předělávkami písní klasického amerického rock and rollu z 50. a 60. let zabodovala i songem Chytrý telefon, ve kterém shrnuje všechny strasti, které mohou mít lidé s mobily. A pokud je vám hudba povědomá, tak vězte, že jde o předělávku hitu Jailhouse Rock od Elvise Presleyho. Podívejte se na video.

Kapela vznikla v roce 1990. Za tu dobu vydala jedenáctičlenná sestava přes 90 hitů s vlastními texty. Jejich domovskou scénou je rokenrolový Garage Club v Ostravě, ale jak ukázal jejich koncert v Reflex stage na Colours of Ostrava, zapařit na ně dokáže úplně každý, bez rozdílu věku a pohlaví. Jak můžete vidět na video v úvodu článku, tancovali i ti, co se do našeho stanu nevešli.

Kompletní program Reflex Stage na Colours of Ostrava najdete ZDE >>>
Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku