nahoru

Colours of Ostrava hlásí první hvězdu: Na festival přijedou legendární The Cure

red10. října 2018 • 11:10
The Cure jsou první potvrzenou hvězdou festivalu Colours of Ostrava
The Cure jsou první potvrzenou hvězdou festivalu Colours of Ostrava
• foto: 
Colours of Ostrava

Lepší a slavnější kapelu si k osmnáctému ročníku Colours of Ostrava, tedy ke "vstupu do dospělosti", nemohl festival ani přát. Jako první potvrzený headliner vystoupí The Cure. Kapela, která patří k největším legendám světové hudby a ovlivnila několik generací muzikantů. Přestože letos oslavili 40 let své existence, The Cure prostě nestárnou. 

The Cure založil zpěvák a kytarista Robert Smith v anglickém Crawley. Své první vystoupení kapela odehrála v roce 1978 a do současné doby absolvovala přes 1 500 koncertů. Za dobu své existence The Cure vydali 13 studiových alb, několik koncertních filmů, živých alb i soundtracků, dále více než 40 singlů, pár knih i výběr největších hitů.

Obávaný Hýkal kapely Zrní dostává po šesti letech vlastní tvář i oficiální videoklip!

Osmnáctý ročník Colours proběhne od 17. do 20. července 2019 opět v úchvatném industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic. Program na 20 scénách nabídne přes 350 programových bodů - vedle koncertů více než 120 zahraničních a domácích kapel také diskuse v rámci mezinárodního fóra Meltingpot, dále divadla, workshopy, filmy, výtvarné instalace a další doprovodné aktivity.

Čtyřdenní vstupenky na Colours of Ostrava 2019 jsou již v prodeji v e-shopu festivalu. A pozor - cena 2 490 Kč platí na limitované množství 9 000 kusů.

Jack Ryan vs. Islámský stát a ebola. S americkými špionážními seriály se roztrhl vak na…
Film Toman: Strhující osud člověka, který by zasloužil více strhující zpracování

redColours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,780
22,690
28,650
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější