Akty X 2023

Akty X 2023 Zdroj: Petr Vagner

AKTY X: Populární fotografická soutěž Reflexu je zpět! Soutěžte o hodnotné ceny i možnost publikace či výstavy

Časopis Reflex se po několika letech rozhodl znovu oživit osvědčenou fotografickou soutěž "Akty X". Ta se zaměřuje na aktovou fotografii ženského těla a umožňuje fotografům a modelkám každý měsíc přihlašovat své snímky na předem stanovená témata a soutěžit tak o možnost publikace na webu a časopisu Reflex, věcné ceny či poukázky na fotografické vybavení.

Soutěž "Akty X" je určena nejen profesionálním fotografům a modelkám, ale také amatérům, kteří tvoří aktové fotografie a mají zájem je sdílet ve veřejném prostoru.  Soutěž Akty X 2023 bude probíhat v období od 1. 6. 2023 do 31. 5. 2024. Každý měsíc bude vyhlášeno nové téma, na které mohou účastníci soutěže reagovat svými snímky. Téma pro červen – první soutěžní měsíc je „VZKŘÍŠENÍ“ jako symbol obnovy projektu Akty X.

>>>SOUTĚŽNÍ FOTOGRAFII NAHRAJTE ZDE<<<

Každý měsíc bude v rámci měsíčního soutěžního kola vybráno 10 finalistů. Z deseti finalistů bude také vybrán jeden výherce. Za soutěžní rok tedy vznikne 108 měsíčních finalistů a 12 výherců.

Výherci každého měsíce se mohou těšit na: Věcnou cenu či poukaz vždy specifikovaný na začátku každého soutěžního měsíce. Publikaci v časopise Reflex a na webu i sociálních sítích Reflexu. Otištění v kalendáři Akty X a výtisk zdarma. Vystavení své fotografie na výstavě v Praze po skončení soutěžního roku. Součástí výstavy bude dobročinná aukce fotografií, jejíž výtěžek bude předán na charitativní účely.

Finalisté každého měsíce se mohou těšit na: Publikaci na webu Reflex.cz a možnost publikace na sociálních sítích Reflexu. Vystavení své fotografie na výstavě v Praze po skončení soutěžního roku. Součástí výstavy bude dobročinná aukce fotografií, jejíž výtěžek bude předán na charitativní účely.

Věcnou cenu pro vítěze za měsíc červen věnoval fotolab Laab v podobě voucheru na 10 000 Kč, který je možné využít na tisk fotografií a výrobu fotoproduktů, jako jsou fotoalba, plakáty, tisk fotek na plátno a další na e-shopu Laab.cz. LAAB - DÁRKOVÝ VOUCHERLAAB - DÁRKOVÝ VOUCHER|LAAB

Červnové soutěžní kolo s tématem VZKŘÍŠENÍ běží od 1. 6. 2023 do 30. 6. 2023. Účastník soutěže může zaslat více než jednu rozdílnou fotografii na dané téma, nikoliv však více fotografií ze stejného fotosetu. Účastník může také soutěžit v libovolném počtu soutěžních kol (měsíců). Podrobnosti ohledně soutěže i požadované náležitosti k odesílání soutěžních fotografií najdete v kompletních pravidlech a podmínkách soutěže zde.

Akty X jsou kromě možnosti na výhru také skvělou příležitostí pro fotografy a modelky, aby si vyzkoušeli nová témata a našli další prostor ke zviditelnění svých fotografií.

Pokud vás soutěž oslovila, neváhejte a přihlaste svou aktovou fotografii odkazem výše.