nahoru

#musitezazit: Roden s Vašutem řádí jako zamlada a Koudelka vystavuje Cikány i Invazi 68

REDAKCE26. března 2018 • 10:59
1080p720p360p
musitezazit: Karel Roden v McMafii a nejlepší seriál všech dob naživo
• video: 
reflex.cz

Víte, jaký je nejlepší seriál podle csfd.cz? A víte, ve kterém světovém seriálovém hitu řádí Karel Roden a Marek Vašut? Pak tu máme taky něco pro fanoušky Davida Byrnea, pro ty, kdo by si rádi přečetli pěknou knížku, a tip na dvě fotografické výstavy.

 

Na Česko-slovenské filmové databázi má Zázračná planeta II neuvěřitelných 98 procent. Strhující akční i komediální scény z této úspěšné dokumentární série BBC teď můžete vidět v pražské O2 areně na velkém plátně za doprovodu osmdesátičlenného orchestru.

Koho před lety nadchl Cronenbergův thriller Východní přísliby, jistě uvítá fakt, že ruská mafie v Londýně stále řádí, a to dokonce po osm hodinových dílů. A pěknou paseku nadělá i v Praze, v Moskvě a v Tel Avivu. Alespoň v seriálu McMafia.

David Byrne, někdejší frontman Talking Heads, nahrál po nějaké době opět sólové album. Jmenuje se American Utopia a je to Důvod k radosti neboli reasonstobecheerful.world

Příběh světového bestselleru se uzavřel i pro české čtenáře. Poslední díl tetralogie Ellen Ferrantové vyšel minulý týden pod názvem Příběh ztracené holčičky. Jeden z nejznámějších českých fotografů, Josef Koudelka, otvírá tento týden hned dvě výstavy. Obě jsou skvělé.

Více ve videu na začátku článku.

REDAKCEColours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,000
28,910
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější