nahoru

Vokální muzika je nejvíc, přesvědčují norští komedianti. Přemůže všechna bezpráví

Mav6. ledna 2016 • 18:18
Všechna klišé, jak mají být... Ylvis se pustili do a capella hudby.
Všechna klišé, jak mají být... Ylvis se pustili do a capella hudby.
• foto: 
repro Youtube

„Co je nejmocnější, co je nejmocnější, pravdomluvné slovo.“ Jako by v Norsku znali Jaroslava Hutku a jeho folkový hit Náměšť. Tamní bláznivé hudební duo Ylvis teď v podobném duchu hlásá, jak nejlíp přežijete šikanu, když ovládnete vokální a capella hudbu. Jenom místo šikany komunistické řeší šikanu na školním dvoře. A místo folku se pouští do rocku, hip hopu i latiny. Zkrátka zvládají snad všechna klišé, která nesmějí u vokálních souborů chybět - zejména parodují mladý populární kvintet Pentatonix. Ale i když si dělají prču, tak se vší parádou a zpívá jim to výborně.

Komediálně-hudební duo není světu virálních videí neznámé. Roku 2013 například bratři poučili mladší generace městských obyvatel, jak vlastně dělá liška.

Mav


Klíčová slova: hudba, covery, VIDEO


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Slavnostní zahájení se promění v uctění památky nedávno zemřelého Miloše Formana. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society.

+ dárek navíc
K předplatnému dárek navíc

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,610
21,770
29,240
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější