nahoru

Reflex představí na Colours režiséra Hřebejka, herce Vávru i podnikatele Světlíka

ref16. července 2014 • 13:30
Colours of Ostrava
Colours of Ostrava
• foto: 
Marek Douša

Reflex i letos na Colours of Ostrava dokáže, že se na největším festivalu v zemi nejenom hraje a zpívá, ale taky mluví. Na Reflex Discussion Stage v průběhu festivalu zasednou jeho redaktoří s ambicí „vyrazit“ z hostů ty nejzajímavější názory, vyznání, či vzpomínky. Témata budou velmi atraktivní, přijďte se podívat a diskutovat.

Režisér Jan Hřebejk vysvětlí, jak to dělá, že dokáže sekat filmy jako Baťa cvičky (v pátek 18. července v 16 hodin). Architekt a herec David Vávra bude vzpomínat i na to, jak se do legendární České sody dostal kurs němčiny Alles Gute (pátek 18. července v 18.30).

Místní vizionář a podnikatel Jan Světlík se pak svěří, kolik už ho stál jeho sen rozšířit centrum Ostravy i do Vítkovic (v sobotu 19. července ve 14 hodin). Redaktor Reflexu Jiří X. Doležal pak udělá netradiční besedu sám se sebou. Jako vždycky odpoví na všechny (i zhulené) dotazy, které budou publikum zajímat, a jak slíbil, na požádání se převlékne za trilobita (neděle 20. července v 17 hodin).

ref


Klíčová slova: Colours of Ostrava, reflex


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,770
22,290
29,330
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější