nahoru

Michal Viewegh: Zfilmovat by se mohli Biomanžel a Biomanželka. Nebo Melouch

red5. července 2018 • 13:20
1080p720p360p
Michal Viewegh o nové knize, filmu i veřejném čtení
• video: 
Martin Bartkovský

Do Karlových Varů ve středu zavítal i spisovatel Michal Viewegh. Po Janě Plodkové, Ivě Pazderkové, Ester Geislerové, Josefině Bakošové a dalších i on mluvil s Lenny Trčkovou o knihách a literatuře v pořadu Čtení tě mění. V MALL.cz Parku jen pár kroků od Thermalu mu tleskaly desítky posluchačů – a on se jim pak na oplátku podepsal (třeba do své letošní knížky, souboru dvou novel Muž a žena).

Jaké své knihy by Michal Viewegh rád viděl natočené? A k čemu jsou podle něj spisovatelům dobrá autorská čtení? To se dozvíte v našem videu; jednoho z nejznámějších českých prozaiků hovořících o filmu, o knihách a o životě pak najdete zde. Lenny Trčková ve svém pořadu v rámci festivalu přivítá ještě dvě osobnosti, které jí řeknou, jaká kniha jim změnila život: sedmnáctiletého herce Josefa Trojana v pátek 6. 7. od 15 hodin v MALL.cz Parku a tanečníka Jana Ondera v sobotu 7. 7. od 15 hodin tamtéž.

redColours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy Reflex Stage Festival v ulicích
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Jak vypadal první den s Williamsem, ale třeba i s Vojtěchem Dykem nebo Reflexem si prohlédněte ve fotogalerii Martina Straky. Pokud ještě váháte, pak vás určitě přesvědčí 10 důvodů, proč jet zrovna letos na Colours.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,850
22,020
28,920
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější