nahoru

Reflex fotí hvězdy: Mika, Kasabian, Iggy Pop... a mnoho dalších. Podívejte se, kdo všechno nám na Colours zapózoval

LeT14. července 2017 • 15:35
Reflex fotí hvězdy: Mika, Kasabian, Iggy Pop... a mnoho dalších. Podívejte se, kdo všechno nám na Colours zapózoval
foto: Roman Černý

Festival Colours of Ostrava a Reflex patří již dlouhé roky neodmyslitelně k sobě. Červený Reflex autobus, kde si můžete dát výbornou kávu, Zelený Raoul nebo focení se na obálku Reflexu, jsou tradiční atrakce, které sebou Reflex každoročně přiváží. Návštěvníci jsou na ně již zvyklý a rádi a hojně, jich využívají. Co však zůstává očím návštěvníků skryto je dění v zákulisí. Ale i to vám každoročně přináším v podobě fotografií Romana Černého, který fotil takové hvězdy jako je Iggy Pop, Kasabian, José González a mnoho dalších, na které se můžete podívat v naší galerii. Těšíme se na vás v Ostravě!    

LeT


Klíčová slova: Colours of Ostrava, fotogalerie


Colours of Ostrava 2018

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Program a hvězdy
Patrně největší hvězdou letošního ročníku hudebního festivalu Colours of Ostrava, který proběhne mezi 18. a 21. červencem, bude zpěvák Pharrell Williams. Ten přijede s kapelou N.E.R.D. Další hvězdy najdete v našem přehledu.


Diskuse ke článku

 

Colours of Ostrava 2018

V Ostravě začne ve středu 18. července mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava. Jeho historie sahá do roku 2002, letos se tedy uskuteční už 17. ročník. My pro vás máme průběžně aktualizovaný program a medailonky hlavních hvězd

Pokud se chcete vyhnout frontám, zmatku v noční dopravě a předejít tomu, že nebudete mít v průběhu festivalu kde složit hlavu, určitě si pročtěte průvodce festivalem, který vám poradí s dopravou, s nákupem vstupenek, ubytováním a poskytne i další rady a tipy.

Kurzy měn
25,740
22,000
29,320
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější