Komentáře

Zpět na článek

Vít Bárta není dobrý manažer. Jinak by už vyhodil ministry Johna a Dobeše

24 komentářů

p.dzejks
26. února 2011 • 16:14
Bucherte jste prodejný dobytek a novinářský odpad. Jsem ale rád, že Vaše články lidé správně chápou. Sympatizantů VV přibývá každým Vaším článkem. Jsem rád, že nedostáváte prostor v tištěné podobě
max6
26. února 2011 • 10:17
Pan Buchert potřeboval naplnit svou plánovanou denní normu nagativních článků proti VV. No jo všichni se nějak musíme živit...
zdislava
25. února 2011 • 19:39
To byť by se někteří diskutující zlobili sebevíc.
sendyman
25. února 2011 • 23:53
Ale my se přece nezlobíme.
Vždyť Bucherta známe!
janeklan
25. února 2011 • 16:30
jestli vy ty články o veverkách taky nemelete pořád dokola jak nějakou mantru, pořád dokola ty samé keci , nudné, bulvární, no prostě Reflex současnosti... co bylo už se nevrátí
marast
25. února 2011 • 15:00
Buchert se snaží hanit VV, aby se v zápětí mohl stát jejím šéfem. Teď kritizuje manažerské schopnosti Bárty a chce tím ukázat, že on je lepší.
vonrammstein
25. února 2011 • 14:45
nad propastným rozdílem mezi Buchertem tištěným a Buchertem virtuálním. Tyhlety heslovitý slinty snad generuje nějakej program, do kterýho jenom zadáte pár základních pojmů.
mufe
25. února 2011 • 13:56
Buchert mi svojí rétorikou připomíná ČSSD.
sendyman
25. února 2011 • 13:26
1. VV způsobila pokles preferencí především mediální masáž, jíž se zúčastňuje i Reflex. potažmo i Vy, pane Bucherte.
Ministr John a jeho kvalifikace (o jeho kvalifikaci nechci diskutovat, já osobně ta správná kritéria neznám) jsou stejně rozporuplné, jako "kvalifikace" jiných ministrů na tomto i jiných postech) se dopustil podstatně prohřešků méně, než prakticky téměř všichni ministři čehokoliv vlád minulých.
2. Ministr Dobeš má dozajista své chyby. Co myslíte, má i nějaké klady? Nebo jeho chyby převažují nad chybami ostatních ministrů školství (a jiných resortů), že ho tak propíráte?
3. Vít Bárta JE schopný manažer. Vybudoval jednu z nejvlivnějších firem ve svém oboru. To Vás ***?
4. Já bych to tak neviděl. Nebýt mediální (na čí objednávku?) masáže (viz. bod 1),měly by daleko větší preference, nežli mají. Ostatně, politika je o dohovoření se o věcech možných, nikoliv nemožných. Ostatní jsou prázdná předvolební hesla - napříč politickým spektrem.
5.Tomu nerozumím. PR agentury se lepí vždy a na kohokoliv. Viz. Hrabovský. Jsou to především jejich peníze, víte?
6. Zvládl, nezvládl - to je věc diskuse. Ale tuto "causu" tu připomínáte po stopadesáteprvé a nezajímá Vás, kdo si tu zakázku objednal?
sendyman
25. února 2011 • 13:31
Ten konec závorky tam má nebejt, patří tam čárka, jo?