Archív

Zpět na článek

Felicia Day je nejúžasnější lidská bytost na celém internetu

12 komentářů

pedroidon
1. prosince 2011 • 15:24
vše co píše autor je pravda - má úžasnou roli v seriálu kterej sama píše, nazpívala 2 písničky z prostředí toho seriálu, je nádherná, je to zrzka, není to Ruska... Pánové... Co víc byste chtěli? Felicia Day 4 Ever!

P.S. http­://www­.vide­aces­ky.cz­/seri­aly/­the-guild
P.P.S. Proč nemůže být někdo takovej v mým věku?
cvalik
23. února 2011 • 19:36
cele je to kvuli reklame na hru, co vyjde za par dni. Je to skoda, protoze je to porad na strankach Reflexu. Inu, dobre veci jsou pomijive.
ivanb
23. února 2011 • 10:38
...rozumí tomu tady někdo???
jiriydolezalostny
22. února 2011 • 20:08
je falešná, hraje to..
První sci-fi, které viděla, byly Star Wars, její nejoblíbenější postavou je Han Solo.

Jejím snem je zahrát si ve Star Treku.

V kabelce prý nosí dvacetjedna lesků na rty a je závislá na kávě.

Její třetí kočka se jmenuje Speedbump (Retardér), kvůli způsobu, jakým k ní přišla, když ubohé zvíře její přítel přejel. O dlouhou léčbu a několik tisíc dolarů později už si ji nechala.

Mezi její oblíbené počítačové hry patří kromě World of Warcraft ještě The Secret of Monkey Island anebo Guitar Hero.

Ke komunikaci s fanoušky velice ráda používá sociální síť Twitter.
tritecky
22. února 2011 • 15:03
:-/..
albert_fish
22. února 2011 • 12:51
Úroveň článků začíná být opravdu hrozná, ale musím souhlasit s autorem, že Dr. Horrible's Sing-Along Blog je vynikající podívaná.
opavska.kmo
22. února 2011 • 12:18
Snažíte se "dohnat a předehnat" svého bratříčka "Blesk" a už delši dobu pozoruji, že se vám to úspěšně daří, takže sbohem a šáteček...
speedy.hvr
22. února 2011 • 13:51
Já mám spíše pocit že od té doby co jste vlezli na net se snad otevřela stavidla s blbostí a neskutečně špatnými články tohle není Reflex ale jakýsi derivát Blesku + Aha který se tváří že je něco víc.Jak praví klasik Kde nic není ani smrt nebere a tady už toho ke čtení příliš nezbylo....
stierlitz
22. února 2011 • 12:03
zase za článek, proboha? :O Další ukradená fotogalerie a pár řádků textu o ničem? Nechcete mě vzít do redakce? Toto bych zvládl ještě hůře a ještě plytčeji, hledáte-li takové lidi ;)
honey.b
22. února 2011 • 11:52
...protože ani po přečtení tohoto příspěvku nevím, kdo to je...jsem tedy asi totálně out, co? Nebo spíš mohu mluvit o štěstí...