Archív

Zpět na článek

3 plus 1: Peklo s Donutilem na ČT trumfuje

48 komentářů

pejvl
6. března 2011 • 20:18
tak si připlaťte za sat, nebo cable kde máte desítky dalších kanálů v češtině a nemusíte nějakého vyčpělého Donutila řešit
vavrjan
4. března 2011 • 14:49
Ten Donutil má alespoň dobré pořady. Na TV NOVA je to hrůza. Pane Holec píši to velice nerad, ale vy jste se novinářem asi státi neměl, vy jste totiš strašnej vůl.
geza
24. února 2011 • 15:04
Prosím vás pane Holče,vám se to nelíbí,tak se to nemá vysílat,co jste to za telátko?Jeden a půl milonů diváků se na to dívá,promitivové a ještě se jim to líbí,to je neho­rázné,­že?Za­tímco vy jste se díval na skvělý Suprstáry a nemusel jste za to platit poplatek.Musím vám a nejen vám,ale všem novinářům(vy a doležal se svou Alex­),her­cům(Kr­aus,S­věrák) říct novinu.Představte si,že za Novu,Primu a další platíme všichni daleko víc,než za ČT.To jste nevěděl?Díky těm obrovským prachům,co firmy cpou do těchto medií stojí auto o dvacet tisíc víc,aby na to firma měla.Za kosmetiku taky musíme firmám připlatit,aby bylo na Novu,za chle­ba,šat­stvo,e­lektři­nu,pros­tě všechno zaplatí zákazník,až si často říkám,zda by nebylo pro lidi levnější platit o sto víc,at si to televize rozdělí a firmy ať zboží prodávají za normální ceny,určitě bychom na tom jako zákazníci vydělali a možná desetitisíce za rok,jak kdo nakupuje.Tak proč všichni pisálkové pořád klamete národ?Proč nepíšete pravdu?Nebo to opravdu nevíte?Tak co tam potom děláte?
atreides
27. února 2011 • 15:31
ty fešáku patříš opravdu k tomu milionuapůl primitivů pro které je Donutil modla. To pro tebe je tu Nova a další ***!!!!!
almako
23. února 2011 • 21:11
Váš článek je hnuj!!!!!!!!!
Běžte raději dělat něco jiného.
sendyman
23. února 2011 • 22:30
A co bysme potom dělali my, co ho prostě milujem?
Žejo, Filipe!
reeh
23. února 2011 • 13:47
Pane Holče. Váš "článek" mě nadzvedl natolik, že jsem se dokonce zaregistroval do diskusního fóra. To co jste napsal je opravdu hodno pera českého "novináře" dnešní doby. Vy nemůžete být novinářem, vy se musíte stát přinejmenším ministrem světa. Zanechte novinařiny a vrhněte se do politiky. Takoví jako vy jsou tam zapotřebí jako sůl.Tací, kteří všemu rozumí a jsou nejchytřejší na světě. Tak to prosím zvažte. Ač není pan Donutil mým prioritním oblíbencem, jsem nucen konstatovat, že mu nesaháte ani po kotníky. Přeji dobrý den. Reeh.
filiprx
23. února 2011 • 13:39
Konečně jsem našel článek který mi zvedl náladu
filiprx
23. února 2011 • 13:50
Vlastně, mohl to být ještě lepší článek, pane Holče, kdybyste do toho nějak zamontoval Paroubečka
atreides
22. února 2011 • 20:11
Je to skutečně idiot, hlupák který vydává cizí zážity za svoje a snaží se tím ohromit národ. Donutile,, známe se dost dlouho na to abych tohle mohl s klidným svědomím říci! Ty jsi tam nebyl, ty jsi to nezažil, tebe v Brně nikdo neměl rád. To o čem plácáš jsme my opravdu prožili!!!!!! Vzpamatuj se!