Komentáře

Zpět na článek

„Případ Vondra“ narůstá a bobtná

10 komentářů

dobby
22. února 2011 • 13:33
Když vidím Vondru, ruce se mi kroutí, jak bych mu ráda srovnala jeho křivou hubu.
pppppp
21. února 2011 • 14:30
1) Zřejmě sd křížkem po funuse - zdá se, že M.Engel má již něco výhodnějšího

2) Nevím (sice zrovna doma marodím, ale nesleduji úplně vše), ale on se ředitel nemocnice před M.Engelem nejdřív "podělal", byl "posera"???
Byl jsem proti kapitulaci a jsem (obecně) pro velkorysost, ale být ředitelem (Vinohradské) nemocnice, hledal bych usilovně náhradu a dr. M.Engela ani Volemana bych zpět rozhodně nechtěl!
(ani jako pacient) Naopak by mi to připadlo jako dovršení kapitulace.
V TV (i ČT) lze slyšet ledacos. Doufám, že se zde nedočtu (jak už jsem slyšel v TV) že Dr. M.Engel DOSTAL výpověď!
Za sebe, jako malilinkaté součásti veřejnosti, jejíž "sympatie stály až do nynějška přesvědčivě proti vydírání"
říkám, že moje sympatie otřeseny nebudou (jen bych spíš řekl antipatie k vydírání)
sendyman
21. února 2011 • 17:13
Tak to jsme dva.
Moje sympatie ředitel FN Vinohrady rozhodně neztratí.
DOSTAL? To snad mohl říct jedině Voleman, ne?
strassidlo
21. února 2011 • 17:55
Sme tři! A tipuji, že tu zhovadilost řekl Kubek.
Palopetro
21. února 2011 • 13:47
Jestliže někdo ukradne milion na poště ,je to průser a zloděj je po právu zločinec.Jestliže této krádeži přihlíží vedoucí pošty aniž by cokoliv proti tomu udělal i když zloděj není ozbrojen,pak je odpovědný za onu krádež vedoucí pošty stejnou měrou jako onen zločinec,zejména ,když je skutečností,že se zloděj a vedoucí osobně znají.Takový vedoucí je zločinec stejnou měrou jako onen zloděj a musí být potrestán.Jestliže někdo ukradne ze státního rozpočtu téměř 3/4 miliardy a hlavní šéf o tom ví,resp.měl by vědět,tak je to pouhá spekulace a onomu šéfovi by měli udělit metál,že to nebylo dvakrát tolik.Kdy už tento šaškec ,který je možný pouze v ČR,skončí.
strassidlo
21. února 2011 • 17:57
Až nebude co přerozdělovat.
pepaukulele
21. února 2011 • 21:17
Máte naprostou pravdu, je mně už taky ze všech blivno. Nebyl by tady jiný globus?
puck
22. února 2011 • 01:53
Ne moc dobre prirovnani. Ten vedouci posty muze byt treba prave na hajzlu a dozvi se to az kdyz vyleze a zapina si gate a pak z hruzou zjisti, ze toho zlodeje zna podle videni z hospody. Korupce a masteni si kapes me stve jako kazdeho, ale kdyz budu konecne ministr , tak par lidi kolem sebe vymenim jako kazdy novy ministr a ta smecka uredniku od spodu nahoru zustava, at uz jakehokoliv vyznani. Vondru ani nesoudim, ani nehajim, ale co o tom vime, nez z medii. Take je zajimave, ze spousta starsich afer se klube na svetlo az ted, kdy se vetsinou dosazena vlada aspon trochu osmeluje. Reformy, zdrav., duch. atd..
Palopetro
22. února 2011 • 14:23
No jasně.I o těch stamilionech víme vlastně z médií.Takže už držím hubu.
1940
22. února 2011 • 11:12
Fešák Šáša tam byl, je a bude ze dvou důvodů - jako špicl USA a okrasa ODS.