Komentáře

Zpět na článek

Po lékařích přijde lavina: Teď začnou trucovat i policajti a hrobníci

40 komentářů

jiriydolezalostny
20. února 2011 • 13:11
souhlas, dyť jo, tohle neni žádné velké intelektuální čtení.........vidim lidi, co si to kupujou....bleju
jiriydolezalostny
20. února 2011 • 13:10
přesně nechápu, proč ten feť*k (sorry, ale je), nepíše spíš o profesorech, vědcích a dalších studovanejch odbornících a těch, co by měli tvořit střední vrstvy, ale bohužel jsou dole....s těma hrobníkama a tak....JXD je snad komanč? Nebo, co? že se tolik stará o dělnickou třídu???? !
jiriydolezalostny
20. února 2011 • 13:08
tj, rozhodně nelze srovnávat hrobníka a studovaného lékaře, co se týče policajtů ti nejsou spokojeni už dlouho a na ně se taky kašle, někdo mi řikal, že to je hloupé, páč bez policajtů si režim neudržej......ale já myslim, že lze srovnávat hrobníka a nestudovaného novináře - teda­..žur­nališ­tika­..že jo,
jiriydolezalostny
20. února 2011 • 13:05
mě by zajmalo, co vy děláte pro blaho národa, co ste kdy udělal......já myslim, že až vy budete lékaře potřebovat, tak vám přeju, ať vám pošlou spíš léčitele........
jiriydolezalostny
20. února 2011 • 13:03
za to novinář si příde tak na 50...že
zemekf
19. února 2011 • 04:17
souhlas, já bych si vybíral podle něj. teda pokud by mi nebyl doktor přidělen exofo
zemekf
19. února 2011 • 04:16
,,Pisálkom jakýmsi,,
pppppp
19. února 2011 • 01:13
A je to tu zase! Pro p.B.! Jakou kampaň vedou všechna média v zemi? Kampaň snad vedou ti ne/odcházející a jimi placená PR agentura!
A na to, abych si udělal negativní obrázek, přece stačí "až vyděračský" jazyk jejich odborářských vůdců s jejich hesly.
sendyman
18. února 2011 • 21:02
A huliččata. Máte recht. Taky na to někdy zapomínám!
sendyman
18. února 2011 • 21:00
To je mezi náma s Jirkou!
Bárta...teda básta!