Komentáře

Zpět na článek

Výsledek vyděračské akce lékařů: Děkujeme, (ne)odcházíme

44 komentářů

dorrinka
18. února 2011 • 10:26
Posledné čislo ma v tom definitívne utvrdilo. Tá znoška nenávisti, klamstiev a zavadzajucich informacii ma úplne dostala. Bohužia'l, je to tak - Reflex sa dostala na úroveň obyčajného bulvaru, ale s jedným rozdielom - stále sa tvári ako čítanie pre intelktuálov. Je z vás hlásna trúba súčasnej pravice, objektivnu žurnalistiku ste už dávno zakopali pod zem.
Petr Eugel
20. února 2011 • 02:07
A co mas za problem?
foxx
17. února 2011 • 07:18
Na závěr, protože to nemá význam se tímto tématem dál vůbec zabývat.

Vážení pání lékaří- odboráři: stalo se Vám někdy, že jste nedostali zaplacenu mzdu ( lépe řečeno tu žebračenku)? Pořád tu porovnáváte lékaře aversus automechaniky a zedníky. Víte, on totiž ten automechanik, za svoji práci leckdy nedostane vůbec zaplaceno, tím se může dostat do tzv. platební neschopnosti, protože on má např. leasing třeba na vybavení své autoopravny. Když zkrachuje, nikoho to nezajímá. To je riziko podnikání. Ten automechanik to ví. Vy ne, vy máte za sebou moc, kterou zneužíváte. Je to smutné, ale je to tak. Vydírali jste občany, kteří Vám věřili, koukali na Vás jak na božstvo.
Nejvíc mi na tom ale vadí, že ty slušné doktory házíme do jednoho pytle spolu s Vámi. K těmto slušným doktorům se budeme dívat s úctou i nadále.
Měli by jste ty Vaše trička nosit pořád, aby jsme věděli s kým máme tu čest. Nemáte se přece za co stydět, Vaše nároky, které jste tímto drastickým způsobem prosazovali, byly přece podle Vás oprávněné.
majerm
17. února 2011 • 10:30
V každé mzdě jsem dostal pouze 50 % z toho, co jsem měl dostat. To je daleko horší než "někdy" nedostat zaplaceno. Zedník by vůbec nedělal za poloviční mzdu.
foxx
17. února 2011 • 13:20
Tak tohle je myšlenka dne.
majerm
17. února 2011 • 13:28
Dík za pochvalu.
majerm
16. února 2011 • 08:51
Ukažte mi jedinou autoopravnu, která by opravovala auta zdarma a potom čekala několik měsíců na platbu od pojišťovny.
mamasu
16. února 2011 • 09:05
...ne­chápu?­...au­tooprav­na a nemocnice je něco úúúplně rozdílného!!!
Třeba autoopravna, nedostává za zdravé auta zaplaceno paušálně... a těch rozdílů najdeme víc)))
majerm
16. února 2011 • 09:59
Autoopravna taky nemá nadiktovanou cenu 100 Kč za hodinu práce.
jellyson
16. února 2011 • 10:48
To ovšem nemocnice taky ne, že?