Komentáře

Zpět na článek

Stát byl „podojen“ o miliony, ale ministr Vondra říká: Nic nevím, nic neznám

9 komentářů

strassidlo
30. ledna 2011 • 22:44
Smazal mi tady dnes odpoledne můj komentář! Tak ať si trhne! Žádnou diskusi mu tady větvit nebudu!
sendyman
30. ledna 2011 • 23:28
A nešoupl ste ho omylem třeba k Alex?
strassidlo
31. ledna 2011 • 00:37
No dovolte! Šoupnout COKOLIV k Alex je hluboce dekadentní....., ale kouknu se, jestli to tam fakt nějakou náhodou není!
Palopetro
31. ledna 2011 • 21:21
nebylo?
sirien
30. ledna 2011 • 17:02
...jak je sakra možné, že si nikdo nevzpomíná na nic ohledně zakázky, která tvořila nějakých 20% celkového rozpočtu.

Já si teda nemůžu pomoct, ale pokud má normální člověk příjem 20 000, tak si snad pamatuje, za co dal 4 000. Pokud má nějaká firma obrat sto milionů, tak si její vedení, a nejen vedení, obvykle zatraceně dobře pamatuje většinu detailů kontraktu, který byl za dvacet milionů.

Ale na českém úřadu vlády někdo protoří tři čtvrtě miliardy a nikdo si nic nepamatuje...
...bych normálně každého, kdo si takhle nic nepamatuje, dal namístě vyrazit za neplnění pracovních povinností a dodatečně bych každého z nich zažaloval za podezření z korupce, za podezření ze zpronevěry, možná za zneužití pravomoci a asi bych si dohledal i pár dalších věcí, protože když někde zmizí tři čtvrtě miliardy, tak tam je určitě spousta námětů, které by schopný právník svedl úspěšně zažalovat.
sendyman
30. ledna 2011 • 20:03
V tomhle s Vámi samozřejmě souhlasím, ale už mě ty jeho články přestaly bavit.
Přečte si, co kde už napsali jinde, prolítne net a TV a napíše to sem...
S nikým nemluvil, po ničem nepátrá, nešťourá...jen to sem prskne a učiní zadost své frustraci.
A aby učinil zadost i své obsesi, tak se v článku, který je od začátku do konce o Vondrovi, otře aspoň v perexu o nějakou Veverku, v tomto případě "vděčného" Johna...
sirien
30. ledna 2011 • 21:16
A no jo. Když chci něco vědět o tom co se děje, tak du na igoogle a přečtu si BBC gadget a podobné. Když se chci pobavit, čtu RX a Novinky, tohle bych snad ani neřešil
sendyman
30. ledna 2011 • 22:35
No právě.
O tom, co se DĚJE, si přečtu jinde, ZPRAVODAJSKÝCH zdrojů je dost, to bych od RX ani nečekal.
Zasvěcený komentář, rozbor, souvislosti, odhalení, rozhovor - něco výjimečného, to bych čekal.
p.dzejks
30. ledna 2011 • 13:50
Tomuhle se věnujte, ale pozor ať nedostanete padáka. Víte že máte ODS vynechat ...