Archív

Zpět na článek

Holky a tráva: Prolistujte si konopný kalendář

40 komentářů

pilotka23
31. ledna 2011 • 15:13
Kalendář ode mne jedenáct bodů z deseti, ale jestliže se nad fotkami nahých holek bavíte o politice, seznamech StB a erudovanosti českých doktorů, něco bude někde špatně...
kkk999
30. ledna 2011 • 17:50
Varuju všechny slušné a zdravý rozum mající mladé lidi před JAKÝMKOLIV ZKOUŠENÍM DROG, včetně chlastu, kouření cigaret a marihuany!!! Nedejte se mýlit a masírovat si hlavu pošetilými lidmi, kteří vám budou cokoliv z těchto hnojů a sajrajtů vychvalovat do nebe a obhajovat vším možným, rozvíjet tu nesmyslné teorie o škodlivosti čokolády, kávy a čaje, prohlašovat, že JIM SE NIC PŘECE STÁT NEMŮŽE, že ONI TO PŘECE NEMUSÍ, že to mají pod kontrolou, a že ježdění autem nebo uzené maso je taky škodlivé a že je kouření nebo hulení uklidňuje nebo že s tím nemohou přestat, že nemají na to vůli a podobné další hovadiny. Až vás tyto hnusy připraví o to nejcennější co máte, o zdraví a případně i o život, ať už váš nebo někoho jiného, je pak na všechno pozdě a pak už zbude jen smutek a kdyby, mnohým se to líbit nebude, ale je přesto je třeba to všem, kdo sem chodí, dát jasně najevo. Často jedinou odpovědí těchto pošetilců jsou jen osobní urážky a výpady, věcné argumenty ani mít totiž nemohou, tito lidé to dobře vědí, že nemají pravdu, ale nechtějí se s tím smířit, protože by museli uznat, že jsou slaboši, protože toto je mimo jakoukoliv diskuzi...to je možná nepříjemná a pro mnohé nestravitelná pravda...
jostom
2. února 2011 • 17:51
Pane.Pro lásku boží.Pro kristovy rány.Vemte si lexaurin, neurol, rivotril aj.A už nikdy nečtěte REFLEX.
kkk999
3. února 2011 • 00:09
nepotřebuju tyto léky, ty byste spíš měl užívat vy...
makataman
30. ledna 2011 • 16:36
Jedinej závistivej řiťomrd jsi tady ty, puso. O Vinařovi vím z veřejně dostupných zdrojů, jen jsem si dal tu práci, našel je a přečetl. Upřímně, není mu co závidět... Nejsem profesně nijak spjatý s medicínou, takže jeho posty jsou mi fuk. Zajíce pro svý hnusný údolíčko sháníš sám, čehož důkazy jsou též dohledatelné, ale já do tvého kroužku nevstoupím, nezlob se.
Vymysli si jakýkoli přívlastek, třeba i ,,výběrová'' společnost, ovšem nic to nemění na faktu, že takový přívlastek má výpovědní hodnotu ''0''. Zjisti si, čím konkrétně se ta která společnost zabývá, kdo jsou její další členové, kde publikují, kdo je bere vážně, atd. Pak můžeš mít celkový obrázek. Zatím se ovšem ukazuje, že jsi beznadějně průměrný trouba, který se pro utvoření definitivního! názoru spokojí s přečtením blogu stejně průměrného lékaře, jehož závěry nemají ani základ vlastních odborných studií a kterého ve světě nepovažují za kvalitního odborného pracovníka a lékaře. Jenže, ty se prostě spokojíš s informacemi v heslech a nepotřebuješ znát ani oponentní studie, abys VĚDĚL. Budiž ti přáno, ale já osobně se s průměrem nespokojím, proto jsem toho názoru, že je zbytečné s tebou dál ztrácet čas, dokud nepochopíš, že nestačí myslet si, že jsi nejchytřejší, ale je třeba se i vzdělávat, aby to v tvém případě nebyl - proti současnému stavu a bez předpony - nonsens.
kkk999
30. ledna 2011 • 17:00
Jsi hlupák a hlupákem zůstaneš, s tebou opravdu je zbytečné ztrácet čas, kdyby bylo možné dát tě do ignorace, už bys v ní dávno byl, ty osle
kkk999
30. ledna 2011 • 15:41
Už konči, už včera bylo pozdě, pro lidi jak jsi ty chybí ve zvěrokruhu znamení - znamení osla!!!
A) Mně nezajímá, jestli byl nebo nebyl v STB! O tom se tu nediskutuje!!! Kromě toho, kdovíjak to opravdu bylo s těmi spolupracovníky, ti, kdo znají pravdu, tak ji nepřiznají...
Ty toho víš...odkudpak, spal jsi s ním snad? Nebo jsi jeden z jeho zhrzených milenců či zneuznaných kolegů, kteří mají asi tolik rozumu jako blondýnka, která se divila, jak se mohla její bloďatá kamarádka utopit, když měla na nohách lodičky?
C) Že by výběrové společnosti neměly renomé? No jasně, zejména ne u těch, kteří by v nich být chtěli a nejsou tam, protože se tam dostali jiní...mluví z tebe závist...
Ano, myšlení někdy asi opravdu bolí, ale někoho (jako třeba tebe) nic bolet ani nemůže, protože už žádný mozek nemáš, na jeho místě máš zřejmě totiž již dříve zmíněný plastový háček, aby ti mícha měla na čem držet!!!
makataman
30. ledna 2011 • 15:17
Vážně jsi tak hloupej, nebo jen zaslepenej?
A) Vinař sám se ke své estébácké minulosti přiznává
ano, narozdíl od tebe vím kdo to je a čím se zabýval. Proto jsem ti navrhl, abys učinil totéž, než se jím začneš ohánět.
C) že má nějaká společnost v názvu ,,světová'' či ,,mezinárodní'', nevypovídá nic o jejím renomé a vlivu. Když budeš v tom sebevzdělávání, mrkni se i na tohle.
Chápu, že myslet bolí, ale ty to přece zvládneš, jsi přece chytřejší než nějakej makataman, že jo?!
kkk999
30. ledna 2011 • 14:58
http­://vi­nar.big­bloger­.lidov­ky.cz­/cla­nok_dis­k.as­p?cl=1­45515

každý se může přesvědčit, co se píše o doc. Vinařovi, i ty, ty přihlouplý a vyhrabaný makatamane, kdyby hloupost kvetla, porazíš i Floru Olomouc...
kkk999
30. ledna 2011 • 14:53
Rizika spojená s užíváním konopí:
- bad trip = hororový průběh intoxikace s možnými následky (provokace duševního onemocnění, obyčejně úzkostné nebo
depresivní poruchy, toxické psychozy, úraz při úniku před domnělým nebezpečím, agresivní jednání vůči sobě nebo druhým)
- riziko srdečních arytmií
- poškození srovnatelná s poškozením při kouření cigaret
- flash backy – návrat stavu při intoxikaci, obyčejně je vnímaný nepříjemně

Při dlouhodobém, pravidelném užívání:
- osobnostní změny – projevují se jako váhavost, pomalost, uzavřením se do vlastního, snového světa, …
- poruchy paměti
- snížený zájem o sexuální zážitky (zvláště u mužů, obtíže s erekcí)

Odvykací stav:
- psychická složka se projevuje bažením po droze
- někdy se objevují stavy napětí, úzkosti, ztráty vhledu
- ke zvládnutí odvykacího stavu není třeba lékařské intervence