Archív

Zpět na článek

Braňo Mojsej reaguje na článek na Reflex.cz

16 komentářů

jostom
28. ledna 2011 • 18:46
Mojsejovce znám.Ani já se na ně nechci dívat.Zrušit poplatky za televizi.
dagor
26. ledna 2011 • 11:26
Uz viem preco nemate radi slovakov , uplne Vas chapem.
strassidlo
26. ledna 2011 • 11:42
Když voni nám sem bratia exportují pořád takové odpadky....
sendyman
26. ledna 2011 • 17:22
My že nemáme rádi Slováky?
To TEĎ teprve uvidíte!
r.horak
26. ledna 2011 • 11:04
Slyšel jsem Braňův "zpěv" v pořadu pana Krause Uvolněte se prosím .... i Tomi Paci (seriál Comback) je lepší !!!
O té ... "dámě" se vyjadřovat nebudu, neb ji vůbec neznám.
wexlo
26. ledna 2011 • 06:55
Nerozumím tomu proč by normální rozumní lidé v čechách(vím,že je jich málo) měli prahnout po spolupráci nebo byť jen trávit věčer u TV s nějakou údajně veleúspšnou podnikatelkou ze slovenska,kterou tady nikdo nezná. Opět se ukazuje,že televizní program "po česku" je opravdu kurevsky náročná podívaná.
karel79
26. ledna 2011 • 06:46
Co se divíte ? Slováci sú svetoví již od založení slovenského státního útvaru zvaného Velkomoravská říše ! A jejich světová linie pokračuje dodnes
karelstorm
25. ledna 2011 • 23:48
Sem napište váš vzkaz Absolutně nechápu, co, nebo kdo, katapultovalo tuhle na Slovensku "vodvařenou" pí.ču do Českých rádoby medií. Nerozuním tomu, co je světoborného na tom, když stará, tlus­tá,nec­hutná,­asoci­ální,­přiblb­lá, k.ráva, si hraje na ŠÉÉÉÉÉFKU!!!
maddentist
26. ledna 2011 • 02:31
Ste to vzal zhurta, ale plně s tím souhlasím.
tritecky
25. ledna 2011 • 22:01
při občasném projití kolem obrazovky při pobytu u rodičů jsem viděla cca 10 minut reality show "Mojsejovci", nebo jak se to jmenovalo. byla jsem konsternována. souhlasím s autorem - ani já nechci pracovat pro Noru Mojsejovou.