Komentáře

Zpět na článek

Konečně má Petr Benda čas na křesťanské povinnosti

11 komentářů

mira178
17. ledna 2011 • 09:17
Nechápu jednu věc pana Bendu očerní a pomluví kdokoliv chce ale ještě jsem nikde nečetl a neviděl jediný důkaz že něco provedl.Kde to žijeme.Přeci nemůžu někoho obvinit a nemít k tomu důkaz.
rumm
16. ledna 2011 • 23:25
tak vy jste pane jandourku agent CIA? já jsem si vždycky myslel že jste agent vatikánu......no ale moc tomu agentování nedáte ,když bydlíte v pane­láku­....­...a­nebo jste strašně rafi­nova­nej.­....­....­..a proto jste strašně nebez­pečnej­....­.....
edgar
16. ledna 2011 • 22:09
ad: vonrammstein
plácáte nesmysly. křest je platný, pokud je proveden podle platného riituálu. přečtěte si katolický katechismus. katolíci sami nekřtí, a nikdy nekřtili, nekatolíky, co už křest měli, pokud je prokazatelný. mezi katolickou církví a husitskou církví je uzavřena dohoda o vzájemném uznání křtu. tohle si člověk vygoogluje za deset vteřin. zase někdo chytřejší než papež.
tritecky
16. ledna 2011 • 21:33
evangelické církve obvykle křtí až mladé lidi ve chvíli, kdy jsou schopni vědomě přijmout Krista, tj. ve chvíli, kdy mají rozum z toho, co se s nimi děje.
vonrammstein
16. ledna 2011 • 21:57
Nekřtí, to mimo katolickou Církev nejde. Jenom to předstírají.
sedlakjura
16. ledna 2011 • 23:14
Jste poněkud mimo mísu. Pletete si křest a biřmování, (u katolické, pravoslavné, či husitské církve) a křest a konfirmaci u církve evangelické. Samozřejmě jste si spletla i církev husitskou a evangelickou, ale to nevadí, hlavně, že máte jasno.
vonrammstein
16. ledna 2011 • 20:07
Paroubek už není minimálně pět let při smyslech, nevšiml jste si? Je čas ho odpojit od přístrojů.
cernysvetlo
16. ledna 2011 • 11:08
Jestliže Paroubek tvrdí, že media mají zprávy ze zdrojů blízkých k Bendovi, tak vlastně potvrzuje jejich pravdivost. A je to především on, kdo masíroval mozečky "obyčejných" lidí a pivo za 2,- mu k tomu báječně nahrávalo. Naštěstí mu nedošlo, že ti jeho věrní už nepůjdou volit, protože tam už párek nedostanou. No a teď, když už Jura není tím čím býval, zbavili se na severu strachu a podřízli i mafiána Bendu. A s jejich vírou bych si taky hlavu nelámal, ono se to totiž trochu "nosí", ale žádné brebendy z toho nekynou.
Palopetro
16. ledna 2011 • 09:44
jestli tady nějaký kmotr nezablokoval diskuzi.Patrně ano protže se mi nezdá,že by takové téma zůstalo ležet ladem.
Palopetro
16. ledna 2011 • 09:46
A vida.První!!!