Komentáře

Zpět na článek

Česká lékařská komora nabízí politikům vlastní verzi reformy zdravotnictví

4 komentářů

sirien
16. ledna 2011 • 00:58
Zajímalo by mě, co panu Doležalovi doktoři udělali tak hrozného, že do nich tak šije... nicméně k ČT.

Přechod na digitální vysílání fakticky umožňuje, aby kdokoliv příjimal placené kanály... osobně bych zrušil koncesionářské poplatky a místo toho bych z ČT udělal placený kanál s tím, že některé základní záležitosti (Události a podobně) by třeba musely běžet nekódovaně... kdo pak bude mít o ČT zájem, ten si jí zaplatí, kdo ne, ten se na ní vybodne. Mám takové tušení, že vzhledem k naprosto úděsné kvalitě ČT by buď velmi rychle zařvala nebo by se velmi rychle velmi zásadně restrukturalizovala a konečně by z ní třeba bylo i něco, na co se dá rozumně dívat
vonrammstein
16. ledna 2011 • 01:34
Amen.
bartape2
17. ledna 2011 • 08:39
A ktery cesky televizni kanal je podle vas lepsi?

Jinak nechapu proc chce zas Nova a Prima hrozit arbitrazi. Uz byy to asi chtelo pomalu ty arbitraze priskrtit...
sirien
17. ledna 2011 • 19:49
Popravdě jsem pár let zpátky zhodnotil, že nestojí za to zahazovat můj čas žádným z nich - co chci vidět si stáhnu, podívám se na to kdy chci, v množství ve kterém chci, bez reklam a bez dabingového znásilnění.

Pravda je že poslední dobou jsem se kolem TV párkrát mihnul a musím lehce ustoupit, protože programy na Prima Cool a Nova Cinema jsou místy relativně vpohodě a běží tam aspoň trochu nové seriály a filmy s vyšší kvalitou... nicméně stále v čase který se mi obvykle nehodí, po jednom díle, s reklamami a s mizerným dabingem bez možnosti orig. znění... slušné jsou Discovery, History a podobné, ale ty nejsou pokud vím ze standardního portfolia a chápu, že ne každý tíhne i k dokumentům jako já, takže to asi také není úplně výhra...