Život a styl

Zpět na článek

Utopí se Pražané v psích výkalech?

53 komentářů

witch.rch
18. ledna 2011 • 21:05
Celá republika!!!!... neštěstí, neštěstí...je to všechno na ... Opravdu to nechápu....
lpg73
15. ledna 2011 • 21:46
Ja,n­atürli­ch,fšec­ken ten zviržecí póvl nahnat do sprch a vyvenčit komínem,v další etapě pak udělat to samé s kuržá­ky,al­koho­liky,­moto­risty,­cyklis­ty,zah­rádká­ři,ry­báři,­včela­ři a dalším asociálním sajrajtem. Pro Jiržího X pak vyčlenit speciální náprafné zaržiseni v uranovém dole! Městské četnictvo rozpustit a místo něj založit novou bezpečnostní složku,nějakou wacht patrolu,jak vy žikáte Strážní Službu(SS),která bude tvrdě chránit nofého občana Tschechische říše,před nepřáteli evropské kultury. Důležité však bude,aby se do budování nové společnosti zapojili fšichni správně uvažující lidé a neprodleně hlásili jakékolif porušení zákonů na místním komisařství,by mohl být hříšník spravedlivě potrestán před lidovým tribunálem. Nezaměstnané pržíživníky bych ihned zapojil do projektu vyasfaltuj si svůj les,neb jedině tak zatočíme s klíštětem a lidé se nám nebudou anarchisticky toulat po lesích prži chledání chub. Statní dluh zaplatime ihned co si vzpomenu kam já to jen zachrabal Jantarovou komnatu. Když budu požádán,jsem pržipraven poskytnou mé mnohaleté zkušenosti s budováním lepčí společnosti,které jsem poeticky sepsal ve své knize o včelařství Můj roj.

Lagerkommandant Baron von Pichelberg

loolee
15. ledna 2011 • 18:34
Možná by stálo za to se spíš obrátit na příslušný úřad dané městské části. Přece pokud to udělá víc lidí, nemohou to ignorovat. Jinak Vinohrady a okolí je tragédie, kopala bych je všechny - "páníčky". Patří tam, kam posílám bezohledné kuřáky.
Palopetro
15. ledna 2011 • 09:01
Sebrat po svému pejsánkovi ***,to nééé,ale utřít mu prcinku to ano,co!
von.rammstein
15. ledna 2011 • 17:43
no tak nějak
sendyman
14. ledna 2011 • 21:40
Psí hovna už jsou prvn­íííí­íííí­íííí­íííí­íííí­íííí!
von.rammstein
15. ledna 2011 • 08:57
první v čem?
Palopetro
15. ledna 2011 • 09:03
První v atraktivitě fonrumštejne:
von.rammstein
15. ledna 2011 • 09:38
ahá
vonrammstein
15. ledna 2011 • 15:45
palopetro: Asi se mě pletete s tím naklonovaným blbem. Dělá mu to moc dobře, ouchylovi, takže Vám budu moc vděčnej, když toho kripla budete ignorovat. Netřeba v deviantovi deviaci podporovat, to mu nepomůže. Spíš naopak.