Komentáře

Zpět na článek

Úžasný projev nového ministra Chalupy. Kupředu pravá, zpátky ni krok!

14 komentářů

lukakas
13. ledna 2011 • 16:03
Trochu mi pripomina uchylneho pedofilniho ministranta
paul47
12. ledna 2011 • 23:53
Modrá sebranka, je to jak zlý sen, conás ještě horšího může potkat. Znám pár lidí, bývalý svazák, dnes modrý pták. Před revolucí teplé místečko, všude známé a dnes kapitalista, který o všem rozhoduje. Byl ve správný čas, na správném místě. To nám dneska vládne, co nás ještě čeká........
vladoder
12. ledna 2011 • 11:26
Ještě větší blb než jsme si mysleli.
mibar
12. ledna 2011 • 10:55
Kvůli tomuto záznamu jsem se zaregistroval do diskuze. Většinou si přečtu příspěvky a udělám si svůj názor, ale tentokráte se mi zpěnila žluč a chtěl jsem něco přidat. Vzápětí jsem však nenalezl jediného příměru, který by v dosavadních příspěvcích nezazněl. Tak jen přikládám své ztotožnění s orangutanesem, kouzlem, placirkabodlem a tanhusrem. Přátelé to je opravdu slizoň. Jen můžeme doufat, že se s tou svojí nadutostí dostanou sami.
tommyknocker
12. ledna 2011 • 08:26
ten člověk by to v 50. letech dotah daleko
orangutanes
12. ledna 2011 • 08:01
tak za prvé-lidé jako pan chalupa své věci opravdu věří.lidé jako pan chalupa pohrdají obyčejnými,jak to říct,NEVÍTĚZI-to znamená těmi občany téhle země,kteří chodí někam do fabriky,nebo jsou už v důchodovém věku či třeba s malými dětmi doma.ano tito lidé nejsou vítězové.tito lidé prostě ŽIJÍ.pan chalupa má tak sebestředný až cy nický projev,že by mohl směle konkurovat panu vaškovi z hradu.to jsou lidé,a já je z duše nesnáším,kteří sami sebe mají za jakési mesiáše.já mám pravdu a nikdo jiný...prostě lidé jako pan chalupa nemají v politice co dělat.proč? protože politika je služba.měla by tedy být dělána s pokorou.pane chalupo-víte vy vůbec,co tohle slovo znamená?podle tohoto projevu ne.takže to nás tedy chran pánbůh.p.s. ne přes pana kalouska....
sendyman
11. ledna 2011 • 22:26
starý 4 roky a 2 měsíce. Né, že by mi z projevu našeho starosty nebylo na blití, jen nevím, co inovativního nám tím chtěl RX sdělit dneska.
kouzlo
11. ledna 2011 • 19:23
Ne,ne jenom velice dobrý žák..... rektálníalpinista VK
von.rammstein
11. ledna 2011 • 19:09
hezky se to poslouchá!
cartouche66
18. ledna 2011 • 15:40
Viď, hitlerčiku! Brácha?