Archív

Zpět na článek

Tři nejhorší momenty silvestrovského programu

9 komentářů

samael
4. ledna 2011 • 22:37
jsem také nikdy nepochopil .Docela by mě zajímalo,jestli se u jejich pořadu někdy někdo zasmál.
lolabi
4. ledna 2011 • 14:29
Jakákoli estráda v Tv stojí za ho.no a neumusí jít zrovna na Silvestra. Na nějakém programu byl Septim tak to zas takový propadák nebyl
xviktorie
3. ledna 2011 • 22:54
Na současném Reflexu je smutné, že autoři píší velmi bojovné kritiky i na to, co vůbec neviděli (pardon, viděli 2 minuty). Kde jsou staré zlaté časy bez populismu a amatérismu v Reflexu. Mám se většiny mých známých, od 90.let nadšených čtenářů RX ptát, proč si ho v poslední době nechtějí koupit, dokonce ani na chvíli půjčit?!
janycta
3. ledna 2011 • 17:47
...že?
moorow
3. ledna 2011 • 12:43
Bývala to občas sranda a vznikly tam dobré skeče, i když uznávám, že 85% byl odpad. Ale tvrdit že to nebyla sranda, tak to může říct jen někdo kdo se na to dívá dodnes
sendyman
3. ledna 2011 • 11:00
kteří jsou "odkázáni" na TV zábavu, tím spíš na Silvestra. Případné zdůvodnění "profesionálním zájmem" bych, vzhledem k předloženému elaborátu, považoval za přinejmenším směšné.
simunek
3. ledna 2011 • 11:44
Já zase lituju všechny, kdo musí číst tyhle slinty v Reflexu. Jestli tohle má být recenze na televizní silvestrovský program, tak to můj desetiletý syn by napsal fakt lepší. Já jsem si dříve Reflex kupoval, ale kvůli upadající úrovni jsem pčestal. Ovšem co se to s ním stalo teď, tak to mi fakt hlava nebere.
sendyman
3. ledna 2011 • 12:26
Samozřejmě, že to nikdo číst "nemusí", stejně, jako sledovat TV. To, že tištěný RX už není to, co býval ještě před 2-3lety je pravda (stačí si porovnat kvalitu jmen v redakci) ale stále ještě s Vámi nemohu souhlasit, že tištěný je na stejné "úrovni", jako onlajn, i když, titulní stránky se nás o tom snaží, bohužel, přesvědčit...
Palopetro
3. ledna 2011 • 16:20
Patříte mezi ty,kteří vytrvale dehonestují jakoukoliv zmínku nekvalitního televizního pořadu.Je skvělé,že k tomu vedete i své 10 ti leté dítě,ve kterém Vám vyrůstá nepochybně dojemně oddaný televizní koncesionář.