Život a styl

Zpět na článek

Podívejte se, jak se slavil Silvestr ve světových metropolích

4 komentářů

zemekf
3. ledna 2011 • 11:20
No a co chcete po popelářovi
http­://www­.naces­tezf­.***/f­otoal­bum/20­10-united-kingdom-anglie/londons-pictures/
stačí ???
sendyman
3. ledna 2011 • 11:34
No a nic!
Však říkám, že Vám to nevyčítám, nejste profesionál! Kdyby ta neuvěřitelná shoda chyb nebyla tak komická, ani bych se o VÁS neotřel...
zemekf
2. ledna 2011 • 15:49
2010-12-31 Londýn

Silvestr an Trafalgarském náměstí

Většina londýňanů zůstala prozřetelně doma a sledovala silvestrovský ohňostroj v teple svých domovů, Pab´s, nebo z náměstí svých domovských čtvrtí.

Našli se však vyjímky, které se vydaly do centra City, aby tam jako většina jim podobných oslavili příchod nového roku společně, někteří si krátili čas hrou domina,
jiní popíjeli tak zhusta, že se příchodu nového roku dočkali pochrupujíc někde v koutku na lavičce.
Pohříchu musím dodat, že bylo sladkých cca pět stupňů nad nulou a takřka bezvětří.
Tudíž zřejmě tito jedinci svou indispozici odtrpí tak maximálně rýmou.
Jelikož mne ,,povinost,, odvelela na Trafalgarské náměstí, podávám svou zprávu z tohoto v Londýně největšího náměstí.
Byl bych sice nejraději na pravém břehu Temže ze kterého musel být nádherný pohled na ohňostroj komponovaný levém břehu a to tak,
aby se vše odehrávalo kolem London Eye /takové to obří ruské kolo/, jenže ,,Duty is Duty,, a já musel sloužit na na místě jiném.
Vcelku to byla přehlídka opuštěných duší zdrcených tíhou megapole.
Tenhle dojem jsem nabyl asi podle toho, že na rozdíl od druhých jsem byl střízlivý a pivo sem si dal až po šichtě doma.
Jinak, šťastný celý nový rok, přeje Londýnský popelář.
sendyman
3. ledna 2011 • 08:38
To je roztomilé. Dopustil jste se hned zkraje své stati naprosto stejných hrubek (podmět-přísudek), jako profesionálové z Reflexu. Je to tak do očíbijícně stejné, že Vás podezřívám, že jste to napsal schválně!
Vy 2x, Reflex dokonce 3x a ještě jednu navrch z jiného soudku. Čtyři hrubki (ano, 4 hrubki! ) ve třech větách... Vám to samozřejmě nevyčítám - a u Reflexu mě to už nepřekvapuje...
Hezký nový rok všem!