Komentáře

Zpět na článek

Dobré zprávy do ulice Politických vězňů: Komunisti jsou nevinní!

11 komentářů

vrkal
31. prosince 2010 • 11:52
máme v parlamentu kostruktivní opzici proti bývalým komunistům.
edgar
30. prosince 2010 • 16:47
jaképak po boji, když tu soudruzi pořád jsou a roztahují se beze studu, jako by nic.
qweqwe
30. prosince 2010 • 14:02
Jeden můj "starý známý" mluvil o "užitečných ***ch". Už vím, jak to myslel.
Palopetro
30. prosince 2010 • 20:36
Konečně Vám došlo,že mluvil o Vás ,viďte...
qweqwe
30. prosince 2010 • 11:56
Ani jedno, ani druhé, bylo to popíchnutí. Za "tykačku" se omlouvám, za příspěvek nikoliv, prostě proto, "že hrdinství po boji" je mi protivné.
S pozdravem qweqwe
Palopetro
30. prosince 2010 • 12:31
O jakém hrdinství po boji tady propána plácáte?Vám nedochází,že existence ruské mocipanské ideologie pod rudými prapory jsou živnou půdou pro drzost bolševických pohrobků,pro které bude Kreml vždy tou mateřskou náručí,která jim dodává sil.Jste asi hodně mladý cucák,který si myslí,že myslí.Každá ideologie,která hlásá privilegia pro jednu vrstvu obyvalel na úkor druhých je zrůdná a můžeme ji říkat komunizmus nebo fašizmus.Tak začněte myslet a nepoučujte,než bude pozdě.
marek.stonis
30. prosince 2010 • 11:11
My se známe, že si tykáme, pane qweqwe? Nebo to má být soudružská tykačka?
Srdečně, M.Stoniš
whitebeard
7. ledna 2011 • 07:21
i troubá ví,l že se na netu běžně tyká, jen Mr. Stoniš ne..inu, co chtít od pisálka, který si plete i praktické doktory s nemocničními, že?
qweqwe
30. prosince 2010 • 10:56
Marku, zkus myslet. "Mráz tentokrát nepřichází z Kremlu". Není to "strašidlo komunismu, které obchází svět". Ideologie, které nás mají ohnout a ohýbají, jsou....atd. Už jsem Ti napověděl dost, můžeš pokračovat.
pifl
30. prosince 2010 • 13:17
Komunismus bude stále strašit,pokud budou obcházet svět lidé jako jste Vy pane qweqwe!