Komentáře

Zpět na článek

Radek John (VV): „Nevěříme vládě!“ Proč v ní tedy sedí?

10 komentářů

poool
2. ledna 2011 • 13:17
Langer tam byl čistě proto, aby pohlídal, že se žádný z jeho spolustráníků nedostane kvůli korupci do basy, a překazil v zárodku každé vyšetřování, vyházel od policie schopné lidi. John je sice neschopný,ale snaživý, v celkové bídě je to lepší. Johna jsem pochopil už kdysi po přečtení dílka Džínový svět - je to chlapík zamilovaný do sebe, a schopný pro sebe obětovat zbytek světa, čekat, že si snad bude kritiku nějak brát, je bláhovost.
Až bude Bárta náš nový prezident s mimořádnými pravomocmi, tak vám John připomene, co jste tu plácali.
jiriydolezalostny
29. prosince 2010 • 22:28
někdo to dělat musí....tj, ale je to opravdu smutný pohled, to byl ostatně vždycky...politici jsou prostě....havěť..
moorow
29. prosince 2010 • 19:59
Nejprve jsem si myslel, že VV jsou špiněny z nějakého ( finančního ) důvodu. Ale tato reflexovská nemožně hloupá kampan je tak šílená, že mi začíná docházet, že ve skutečnosti je to tak okaté proto, abychom začali VV podporovat a objednal to sám John Protože moje důvěra k něma za posledních 10 článků na reflexu dosti vzrostla Volkischer beobachter hadr fakt...stydte se
janeklan
29. prosince 2010 • 16:56
Ono to vskutku budí dojem, že se mu ta malá dle jeho slov tak bezvýznamná a každym dnem potápějící se strana nějak musela vesrat do palice, protože jinak si jeho jednostranné články, no v podstatě nepíše o ničem jiném než o VV, nelze vykládat.
marast
29. prosince 2010 • 16:42
Tady ten člověk je zkáza pro celý Reflex. Jeho články jsou postavený na vodě a k tomu ještě ten jeho trapný humor. Mně to spíš připadá, že píše jak nějaký zhrzený milenec, možná se snažil dostat do VV a oni ho nepřijali, jinak fakt nevím. A šéfredaktor Reflexu by si měl uvědomit, že časopisu klesá prodejnost. Jestli tady budou dál psát takoví tr....vé, tak zanikne úplně.
janeklan
29. prosince 2010 • 16:27
aneb co na nás ještě Bucherte před tim Silvestrem vytáhneš... Články tohodle pisálka maji nejvíc reakcí, z 95% negativních. Jestli si pisálek či redakce myslí, že reakce jsou od "Veverek", tak jsou debil.
Jsou od zklamaných čtenářů Rexlexu, jejichž oblíbený týdeník sračkojidní každym dnem kamsi do neznáma. Blesk se tim že je sračkoidní bulvár aspoň netají, tak na nás nehrajte habaďůry
milon123
29. prosince 2010 • 13:11
nebudou voni tak trošku vožralej, když plácaj s novinářema takový nestoudnosti ????
petr315
29. prosince 2010 • 13:24
Asi jo, jeho plátky jsou opravdu příšerný...no, jo no. Kvalitní lidi mu odešli, tak musí psát sám - proto to už nikdo nekupuje...
mufe
29. prosince 2010 • 13:04
John nikdy neřekl že vládě nevěří...zase překroucená informace. Na čí objednávku píšete?
panna
29. prosince 2010 • 12:40
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.