Komentáře

Zpět na článek

Ostrava: Chvála smogu

7 komentářů

tritecky
28. prosince 2010 • 14:27
pan Stoniš píše: "Po čtyřech dnech, kdy jedovaté látky v ovzduší klesly a tramvaje, autobusy a trolejbusy budou znovu zpoplatněny, si VĚTŠINA z Ostraváků možná povzdychne: Škoda."
já naopak tvrdím, že nikdo vzdychat nebude, protože k tomu (jak pan Stoniš sám uznává) není nejmenší důvod.
tritecky
28. prosince 2010 • 14:30
a jo, Reflex Věčná Beta. já jsem zvyklá, že po přihlášení se člověk naloguje na to vlákno, kde původně byl :-/
paolo4444
28. prosince 2010 • 07:46
co je to za pitomý článek? chvála smogu? to mělo být jakže provokativní, nebo ... já jsem to nepochopil. úplná cypovina
tritecky
28. prosince 2010 • 14:29
ne, pan Stoniš tvrdí, že si magistrát občany kupuje laciným populismem a je toho názoru, že se mu to může podařit, protože Ostraváci dopravu zadarmo vítají a rádi si nechají takovýmto benefitem zacpat hubu.
edgar
28. prosince 2010 • 05:10
tritecky, proti cemu protestujete, když máte stejný názor jako stoniš?
tritecky
27. prosince 2010 • 13:44
kdo jezdí MHD pravidelně, má stejně režijku a je mu to jedno, kdo s ní jezdí málo, toho ty tři dny zadarmo nevytrhnou, a kdo jezdí autem, ten do něj stejně sedl, smog nesmog.
přála bych vám, pane Stoniši, abyste si to zkusil, žít pár let v Ostravě, hlavně pokud máte malé děti a vidíte, že jsou pořád nahromadě.
mně po pěti letech pobytu mimo Ostravu spontánně zmizelo astma. věřte mi, že to pro mě mělo o dost větší cenu, než tři dny jízdy MHD zdarma.
von.rammstein
27. prosince 2010 • 19:37
Sem napište váš vzkaz!