Komentáře

Zpět na článek

Vít Bárta se zamiloval. Do Václava Klause. Odhlasují to véčka?

29 komentářů

honza_vyzvak
28. prosince 2010 • 10:53
De vidět, s kym mívá v politice čest když Klause označí za nejchytřejšího a nejschopnějšího politika v zemi.
darda
24. prosince 2010 • 18:50
Tak ten náš president dostává vysvědčení od Bárty. Stát se to mě vyrazili by mě z domova.
hedlik
24. prosince 2010 • 16:40
mluvíte mi z duše,pane
hedlik
24. prosince 2010 • 16:41
reakce na uživatele makataman,nikoliv na článek V.B.
betanovakova
24. prosince 2010 • 11:58
není divu, že prodejnost vaše plátku rapidně klesá - není důvod si to kupovat
zdislava
24. prosince 2010 • 15:36
Jiná věc je, že se nemusí líbit všem. A že se už vůbec líbit nemůže Klausovým patolízalům, kteří jsou bez sebe, když si z jejich vůdce někdo dělá legrácky (jinak už se k němu přistupovat nedá), je nabíledni.
Pane Bucherte,
edgar
25. prosince 2010 • 10:24
slovo zcestí, to není špatné. a že ten plátek pořáde čtete? paroubek má přece svoje stránky, tam si lze počíst.
makataman
23. prosince 2010 • 23:45
Adrenalinová reakce? Zdá se, že jste skvělý zábavník. Jen jsem Vás taktně upozornil, že metat idioty kvůli gramatice a sám mít v této oblasti mezery je přinejmenším nešťastné. Nehledě k faktu, že kdokoliv z těchto lidí může být dysgrafik, čímž se pro kohokoliv, kdo tuto možnost bere v potaz, stáváte rázem ***m Vy, a to krajně nesmiřitelným, startujícím po čemkoliv. Mně osobně je to fuk, tohle je pouze Váš boj.
K tématu... nejsem si tak docela jistý, zda se dá hovořit o tématu. V.B. aka Velký Bulvár se pokouší o napodobení jízlivosti p. Holce, ale je pořád trapnější a trapnější. Což mi za komentář nestojí. Až napíše monsieur Buchert něco věcného, třeba se z mé strany dočká i komentáře.
Palopetro
24. prosince 2010 • 08:23
Jak vidí mé oko,tak jste příznivcem archaického výraziva.Ostatně já také.Koktat ve slově pěkný mě však nedonutí žádný jazykozpytný axiom.A k těm idiotům mám celkem ustálený životní názor,který jde napříč mým životem.To je zaslepená víra bez vlastního rozumu.Z takové se rodí nenávist jdoucí za hranici mého chápání.A to je i případ zdejších milovníků VK.Hezké svátky..
jiriydolezalostny
23. prosince 2010 • 21:50
co když si dovolim napsat, že si myslim o VK, VB i VB, že jsou to všechno pěkný­....­....­....­...