Komentáře

Zpět na článek

Petr Nečas: Špína pana čistého

11 komentářů

jakodl
20. prosince 2010 • 13:16
prvních 5 míst obsadil Nečas
sendyman
20. prosince 2010 • 18:23
Média řešej korupci ve vládě a Nečas je premér, je na tom něco divnýho?
jakodl
22. prosince 2010 • 19:27
víš co, ty šmoulo, protože nečas jede ve všech šmelinách, pokud ne, je úplnej idiot, podle mě nikdo tak blbej nemůže bejt, okolo něj je jeden tunel vedle druhýho a von nic neví, ale nakonec i to je možný asi budete mít oba dutomodrou hlavu
strassidlo
22. prosince 2010 • 20:22
qweqwe
20. prosince 2010 • 13:11
Do nich Petře, po soudružsku, hezky zpříma. Ať poznají pěst a spravedlivý hněv dělnické třídy.
strassidlo
22. prosince 2010 • 20:22
jakodl
20. prosince 2010 • 11:43
tak se měl jmenovat článek
pismenacislice
20. prosince 2010 • 11:30
Kdo ví, jak to všechno bylo. V souvislosti s tímto si vzpomínám na kauzu "Budišov" - a na to, jak pan Kroupa vyrobil reportáž, ve které záběry ze skryté kamery měly přesvědčit celý národ o tom, že starosta Budišova je velký hajzl, který mám pod palcem úředníky na MMR, a že architekt Říčar je hrdina, který chtěl odhalit korupci. A uběhla nějaká doba - a ukázalo se, že starosta Péťa byl jen vesnický žvanil, který chtěl dělat ramena, jak má vliné konexe - ale "hrdinný" Říčař byl vlastně tím, kdo byl do korupce opravdu namočený. Nedivil bych se, kdyby to u tohoto bylo podobné.
jakodl
20. prosince 2010 • 10:57
nečas už je tak namyšlenej, nedotknutelnej, že snad je přesvědčenej, že jejich mafiánský financování strany je v pořádku, pro mě je křivej, podrazáckej, slizkej, prolhanej, nepoctivej arogantní, asociální, absolutně neakceptovatelnej politik. nebo je úplně hloupej. střízlivě se opravdu hodi tak na předsedu SSM
hairy
20. prosince 2010 • 10:08
...bude hůř