Komentáře

Zpět na článek

John se zamotal do sítě korupčního skandálu. Proč policie nekoná?

22 komentářů

paolo4444
21. prosince 2010 • 07:55
jak už říkal majstr propagandy dr. goebels: stokrát opakovaná lež se stane pravdou - takže každý týden, min. dva články o neschopném johnovi. já toho johna nevolil, ale tohle co te´d produkuje reflůex je fakt do očí bijící.
Avatar - tolan}
tolan
20. prosince 2010 • 22:41
Stačí připomenout na příklad jeho úspěšné obírání VZP jím poskytovanými značně předraženými tiskovinovými službami.
taipan
20. prosince 2010 • 09:50
ale muze za to John...

To uz je dosti silny tabak i na jednoho ze silne komunisticke dvojky v predlistopadove Mlade Fronte Viliam Buchert-Martin Komarek.
max6
20. prosince 2010 • 14:00
Podnětný příspěvek, skutečně... John je vlastně člověk, který může za všechno špatné, co se nám posledních x let dělo...
carmela85
20. prosince 2010 • 08:26
Asi jste chtěli napsat: Johna do toho zamotala ODS, aby přesměrovala pozornost od sebe na něj. Ono je hrozně jednoduché svalovat vinu na ostatní. Lidé ale ODS už nevěří!
polist
19. prosince 2010 • 22:54
jestli Šafrovi se Stonišem opravdu stojí za to zničit časopis, který si za dvacet let existence vybudoval vysoké renomé, jenom kvůli pár krátkozrakým politickým tlakům (očividné zaujetí proti jedné straně).

Tohle fanatické házení hnoje totiž nemá s kvalitními komentáři NIC SPOLEČNÉHO!!!
polist
19. prosince 2010 • 22:57
pardon....
antipolitik
19. prosince 2010 • 19:58
V.Buchert je ukázkou novináře, který se dopouští manipulace se svými čtenáři a v tomto článku záměrně odvádí pozornost od základní problematiky, kterou je odhalení korupce, k ministru vnitra p. Johnovi. Jeho zvláštní stanoviska lze sledovat již delší dobu, prakticky vylučují jeho objektivitu a poškozují celkový obraz časopisu Reflex..
carmela85
20. prosince 2010 • 08:27
Stačí si přečíst jeho články z poslední doby, jsou naprosto účelové. Zajímalo by mě, kdo ho platí
janeklan
19. prosince 2010 • 18:17
Tak mě od poslední Vaší blitky na ministra vnitra napadlo, jestli náhodou neprovozujete trojku s Íčkem a Wolfovou a nebo nejste šedá kůra týhle party.
Narozdíl od jiných mediálních masírek jiných novinářů je jedno plus pro Johna, vy blijete až je to humorné a do očí bijící každého čtenáře, že jde o manipulativní články na přání nějaké vrchnosti.
fui