Komentáře

Zpět na článek

Petr Nečas se neřídil protikorupčním manuálem. Proč to Radek John neřeší?

11 komentářů

sputnik1
16. prosince 2010 • 19:18
že by se našel byť jen jeden politik na vrcholové úrovni, a je úplně jedno jakou má politickou příslušnost, který by neměl nějakého toho kostlivce ve skříni, otázkou je jen, jak dobře ho umí schovat, protože tak je to už bohužel na světě zařízeno, a není to zdaleka jen u nás, že kdo chce ke korýtku, musí se nejdříve přebrodit hnojem. Nejsem žádný životní skeptik, ale věřím tomu, že pokud jsou nějací politici, na vrcholové úrovni, bez poskvrnky, tak jen proto, že mají dobrou prádelnu. V konečném výsledku jde tedy vždy jen o to, jestli při konání dobra pro sebe sama udělá i něco pro společnost.
panna
16. prosince 2010 • 15:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
ctenar33
16. prosince 2010 • 11:38
ten John skončit třeba ve vězení? Jak to, že po jeho nástupu se ODS neočistila, jak to, že jsme nevylítli v žebříčku TIC strmě vzhůru??
Mimochodem odpověď na vaší otázku, proč John nemlátí Nečas protikorupčním manuálem je nasnadě. Za a) už mu není pět a za b) Nečas utekl do Bruselu, aby to nemusel řešit
petr315
16. prosince 2010 • 12:01
Jestli si myslíte, že to bylo vtipné, tak naopak to bylo trapný...ono vymítit korupci mezi politickými špičkami není hned, a natož za pár měsíců...je práce na roky...
limak007
17. prosince 2010 • 04:18
"...ono vymítit korupci..."
petr315
16. prosince 2010 • 11:22
Přece John nezodpovídá za každou černou duši v tomhle státě?! Pane Bucherte, radši už nic nepište, co vyplodíte je opravdu děs...
roman1969
16. prosince 2010 • 13:13
je vidět , že novácká superstar john , má stále své věrné fanoušky.
je to pochopitelné , vždyť radek je vzorem ctnosti !!
(např. nikdy, nikdy, NIKDY NELŽE!!!!!)
sirien
16. prosince 2010 • 17:52
Ona celá tahle slavná vláda je z povedenejch osobností.

Na Johna sem byl alergickej už když byl na Nově (jako každej, kdo se z vlastního pohledu setkal s něčím, o čem dělal své "investigativní" reportáže), Nečas jako hodnej hoch mi lez už při svém nástupu krkem stejně jako předtím Obama (kde se sakra vzala představa možné existence "slušného" politika? Trocha úsměvů a všichni jim to žerou, fakt zlo, Topol byl sice nic moc, ale aspoň byl svym způsobem upřímnej)... Kalousek má u mě sice větší kredit, než je mezi lidmi běžné, ale je to pokrytec až na střechu...

Mám takové tušení, že v celé vládě mi sedí jen jeho jasnost Schwarzenberg a paradoxně Vít Bárta, u kterého jsem doteď jako u jediného z celé té sebranky zaznamenal nějakou prospěšnou činnost se skutečnými výsledky
moorow
17. prosince 2010 • 00:55
Situace Bárty a Schwarzenberga se specifická v tom, že jsou tak movití, že si mohou v podstatě dopřát jakýkoliv statek. Takového člověka ukojí více to, že se cítí potřebný, že "slouží státu a lidem", než to že by získal další peníze. Nejhorší co se může stát je, dyž do politiky vstoupí nějaký skorochudák s holou ***í ( Standa G. )
paolo4444
16. prosince 2010 • 10:38
takže na minisztrestvu životního prostředí řízeném ODS je průšvih a může za to John. fakt by mě zajímalo, kdo tu tahí za nitky, že reflex takhle tendečně kydá hnůj jedním směrem. Asi fakt nahání někomu hrůzu.