Komentáře

Zpět na článek

Radek John: Své vlastní memento

24 komentářů

malachi
17. prosince 2010 • 18:17
Dneska jsem si koupil dosud svůj oblíbený časopis Reflex a nestačil jsem se divit. Již dříve jsem si všiml, že do VV bezdůvodně útočíte, ale to co jsem se dočetl v reportáži z konference strany, to je opravdu hnůj. Rytmus života se může jít zahrabat. Bulvár podporovat rozhodně nebudu, takže tohle byl poslední Reflex, který jsem si koupil.
paolo4444
15. prosince 2010 • 09:23
Zajímalo by mě pane Holče, kolik stojí koupit si takový článek v reflexu. Nebo to byl úkol na poradě od šéfa? Chce to silný žaludek - takovým tendenčním článkem se veřejně přiznat k tomu, že jsem vlastně jenom ***.
fakov
15. prosince 2010 • 08:08
Máte v redakci expertku na Johna, která ho zná opravdu (myslím) mnohem lépe než p. Holec, do všech detailů... Proč o něm někdy něco nenapíše?
panna
13. prosince 2010 • 17:48
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
kurbet
13. prosince 2010 • 17:21
Již dlouho jsem do RX nepsal,ale "vyplůdek" p.Holce,který si říká novinář, mne zcela zaskočil.Vážený autore Holče jak jsem z vašeho článku pochopil,tak horší než John mohl být tak snad jen Husák a Gottwald a ještě Hitler.Velmi se divím vedení Reflexu,že takovou novinářskou žumpu(Holce) ještě neposlal do p..... ,už v zájmu pudu sebezáchovy.Budu zvažovat otevírání RX na netu,pokud tam taková osoba bude "publikovat".Škoda.
von.rammstein
13. prosince 2010 • 17:32
vonrammstein
14. prosince 2010 • 07:19
Se nepos-er.
marast
13. prosince 2010 • 14:52
No známí na té konferenci byli a poznali pana Holce podle fotky tady v Reflexu (dokonce měl stejný tričko). Už už toasi vypadalo, že se zněj stal novinář, ale pak si tady přečtu takovou žumpu, co s novinařinou nemá nic společnýho. Mimochodem, četll jsem, že Reflexu klesá prodejnost až o 50 procent. Nechcete z toho vyvodit důsledky a prokázat službu všem kvalitním novinářům, pane Holec?
spassvogel
13. prosince 2010 • 16:49
Tedy pana holce osobně neznám, každopádně asi bych to ani nechtěl. Když jsem si přečetl tento komentář, tak jse¨m si fakt říkal, jak takoví lidé mohou psát seriźní žurnalistiku. Protože přestože je to komentář, tak v mnohým případech spíš připomíná nějaký ubohý pokec nad pivem v hospodě. Taky se nedivím, že jim klesá prodejnost.
museman
13. prosince 2010 • 14:50
Pane Holec, to snad není možné! Napsat takové hlouposti, já se až stydím za to, že jsem dříve reflex kupoval Skupina novinářů, kteří hážou špínu za každou cenu a na kohokoli, kdo se jim jednoduše nelíbí, to je profesionální přístup? Aneb příběh o tom, jak se z celkem uznávaného a trendového časopisu stal bulvární plátek pochybné kvality, gratuluju!