Komentáře

Zpět na článek

Jiří Paroubek: Ještě budete litovat!

20 komentářů

josef.cyrany1
12. prosince 2010 • 13:58
Má plno paropráce se svojí spisovatelkou
panna
10. prosince 2010 • 19:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
von.rammstein
11. prosince 2010 • 11:06
to je velmi dobrá otázka!
josef.cyrany
12. prosince 2010 • 09:08
Dobrej blábol. V čem je Paroubek nebezpečný, mimo toho , že by bohatým zvedl daně a přerozděloval je , jako levice všude na světě ? Ovšem co mě zaujalo nejvíc koministé mají hlavní slovo ? a jak se to projevuje a proč tedy není v naší ulici např. uliční výbor a rudý koutek mu he he he hrozný..
ctenar33
10. prosince 2010 • 17:20
Neříkám, že psaní Reflexu je v pořádku. Přehání to a nejhorší je, že mnoho lidí si to přečte a ani se nezamyslí. Ale Paroubek je fakt zoufalí. Ať si jde zase podnikat, to mu za komunismu šlo (a nebo, že by jen díky protekci??), ale ať už nechá politiku politikou.
von.rammstein
10. prosince 2010 • 17:29
souhlasím
vonrammstein
10. prosince 2010 • 18:58
Drž ***, ***e.
jana48
10. prosince 2010 • 15:42
Mě připadá ta hysterická reakce na každé Paroubkovo vystoupení směšná. nejsem jeho volička ale po vyhraných volbách okamžitě odstoupil a každý z politiků je nějaký, zdaleka není ten nejhorší. Mě víc vadil roztlemený Tololánek a nejvíc mi vadí Kalousek, ten toho má na svědomí víc než ti dva dohromady a je klid! Pokud je někdo ztělesněním propojení politiky a byznysu tak to je on a úplně komické je že lidi volili tu jeho Topku, vždyť je to podvod. Jací noví lidé?
212809
10. prosince 2010 • 16:24
A nejsou snad "výlevy" JP hysterické? Neguje a kritizuje všechno a všechny. Ale nevím o tom, že by někdy připustil i své chyby, vidí je pouze na těch druhých. Prostě "brečí nad rozlitým mlíkem". Já jen tiše doufám, že už se do politiky NIKDY nevrátí.
von.rammstein
10. prosince 2010 • 16:48
já v to doufám také