Archív

Zpět na článek

Zkouřený člověk za volant v žádném případě nepatří!

5 komentářů

smoza
12. ledna 2011 • 12:48
Ridic za volantem by mel byt vesely...
kkk999
10. prosince 2010 • 05:38
Ať se komu líbí nebo ne, i hulič je osoba ZÁVISLÁ na své droze, takový člověk, který je závislý na drogách, NEMÁ za volantem co dělat. Křížky u silnic hovoří jasnou řečí. Ano, povětšině za to může alkohol, ale možná kdyby se prováděly důsledné kontroly, asi bychom se divili. Ten, kdo nemůže bez hulení nebo jiné drogy být, nemá za volantem co hledat!!! Takovým bych pro nespolehlivost odebíral ŘP doživotně!!! Chceš hulit, chlastat, atd.? Pak nesedej za volant a jezdi MHD nebo taxíkem...
placirkabodlo
10. prosince 2010 • 18:32
tak napis: ano, jiri x dolezal ma pravdu".

jednoduche ze?
kluzova
14. ledna 2011 • 14:42
Zaráží mě, jak velká tolerance u nás panuje k chlastu - vypít po obědě pár piv a pak sednout za volant je normální (!?), ale vykouřit večer na mejdanu jointa a ráno jet autem do práce je hazard se životem (?!) Jestli to nebude tím, že na chlast je náš národ zvyklý - za totáče tu nic jiného nebylo a ožrala za volantem byl za hrdinu, když ho policajti nechytili, ale marjánka je záležitostí teprve posledních let, tak se k ní především starší generace staví tak negativně a netolerantně. Přitom alkohol je ve velkém množství stejně škodlivý jako kouření a v malé míře prospívá (mně radili jointa jako lék na astma). Podle mně by měl být řidičák vydáván lidem opatrně stejně jako zbrojní pas - auto v rukou šílenců, byť nezhulených a střízlivých, jen nezdravě sebevědomých a agresivních, může být nebezpečná zbraň.
kastelan
9. prosince 2010 • 21:43
taky jedna veselá

G C Ami D7 G
Když jsem šel z Hradišťa z požehnání
G C Ami D7 G
potkal jsem děvčicu z nenadání
D7 G D7
Potkala mě, poznala mě,
G C Ami D7 G
červené jablúčko dávala mně.