Komentáře

Zpět na článek

Všichni Haškovi prezidenti. ČSSD děsí jmény svých kandidátů na hlavu státu

16 komentářů

janskalsky
10. prosince 2010 • 09:01
Pan Holec má výjimečně pravdu. Zvlášť Škromach by byla opravdu trapná figurka. Jenže článek má vzhledem Holcově pravicové zaťatosti jednu základní chybu: zapomněl dodat, že stejně trapní a směšní jsou oba kandidáti pravice! Přemysl Sobotka je naprosto průměrný politik, která nezplodí jedinou rozumnou myšlenku a Schwarzenberg je dokonce trapnější než Škromach! Spavý a pomalu senilnějící dědeček, který prská a šišlá svou archaickou češtinou naprosté bláboly proložené sem tam vulgarismem nebo košilatou historkou. Navíc jako JEDINÝ z uvedených kandidátů se v mládí marně snažil získat vzdělání. Po osmi letech studia práv a dle Wikipedie i lesnictví to vzdal, pravděpodobně to bylo nad jeho síly. Buď nedostatek IQ nebo píle.
Takže třeba pan profesor Švejnar, i když můj kandidát to není, ční nad všemi uvedenými jako skála....
panna
9. prosince 2010 • 10:57
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
2592
8. prosince 2010 • 07:17
soudíme, že je to jenom finta od Haška, aby posléze mohl nabídnout sám sebe. A národ mu potom dá přednost, před tou zprvu nabídnutou katastrofou.
marast
6. prosince 2010 • 18:35
Millí socani, tak s takovou nabídkou nepotřebujete opozici, pohřbíte se sami. Děkujeme
karel2303
6. prosince 2010 • 17:01
No je to akorát pro Mudr. Chocholouška.
samael
6. prosince 2010 • 13:51
nejmíň vadí Onderka,není to sice můj šálek kávy,ale ve srovnání s ožralcem a komunistickým hlupákem Škromachem nebo dokonce s tím příšerným Zaorálkem mi připadá jako menší zlo.Ale Hašek nějak ve svých úvahách vynechal Jyrku,nejspíš už ho jeho bývalí kumpáni odepsali.
jakodl
6. prosince 2010 • 11:54
ježíš­marjá­kris­tabo­hahim­lher­gottos­meto­dopa­cova­li
jakodl
6. prosince 2010 • 11:55
má tam bejt dopracovali, přes slzy jsem neviděl na klávesnici
von.rammstein
6. prosince 2010 • 19:54
aha, takhle to tedy je
vonrammstein
6. prosince 2010 • 20:53
von.rammstein: Drž hubu, synu *** a paviána.