Komentáře

Zpět na článek

Pražská kmotrovská koalice selhala hned na začátku. A pořádně

15 komentářů

zerovan
10. prosince 2010 • 10:02
Neukociruje ani koalici natoz chod mesta. I kdyz je otazka, kdo vlastne to bramborove divadylko na magistratu ridi.
04205
5. prosince 2010 • 20:52
Když jsem se 24 hodin po ustání sněžení autem brodil po neuklizených silnicích, vzpomněl jsem si na slova soudruha Březiny: " Máme informace, že bude sněžit". Zřejmě je tak šokovala, že ztuhli jako Lotova žena....a propos - je jedno, či ODS, TOP, nebo ČSSD, v Praze to byla katastrofa, přijel jsem do ČB a - žádný problém. Ať mi žádný ekolog netvrdí, že v Praze je jezdit terénním vozem nesmysl!
kovarik
5. prosince 2010 • 11:02
ale je jisté, že Březina je vnuk tajemníka ÚV KSČ Havlína !!!!
Palopetro
6. prosince 2010 • 17:52
To je toho:já jsm prapraprasynovec V.I.Lenina.
jakodl
5. prosince 2010 • 09:10
nic nezajímá, kromě vlastní peněženky, na voliče kašlou, a na sníh taky, už jsou tak arogantní, namyšlení, nedotknutelní, že to normální člověk nepochopí. Takhle se chovají už minimálně 10 let každý, kdo tuto svoloč volil, by si měl dát pár facek
panna
4. prosince 2010 • 19:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
von.rammstein
4. prosince 2010 • 18:03
je nevyzpytatelné...
vonrammstein
4. prosince 2010 • 21:20
Za to ty jsi vyzpytatelnej. Doslova. Jdu ti po krku, hajzle.
mik-23
4. prosince 2010 • 15:32
tahat do politiky pocasi, je fakt trochu mimo misu, zvlaste u takoveho radoby konzevativniho novinare jakym se pan Buchert snazi byt. Nicmene ze mymu mestu vladne politicka mafie s byvalyma komancema je fakt v p*ci a clovek holt musi jen doufat, ze se diky svy hamiznosti navzajem napraskaj nebo radsi rovnou povrazdej .
kovarik
5. prosince 2010 • 11:05
a co je jiného je proboha úklid sněhu ? Přece politika, ty troubo ! Ty asi nevíěš co to slovo znamená, tak ti to připomenu - je to od řeckého slova polis, tedy město a politika je správa věcí města, potažmo věcí veřejných !!!! A uklizené ulice jsou věc veřejná !!!!!