Komentáře

Zpět na článek

ČSSD v preferencích potvrzuje vedení. Získala by 33 % hlasů

8 komentářů

okuk
29. listopadu 2010 • 12:11
To už je skoro tolik, jako v předvečer květnových voleb.
samael
27. listopadu 2010 • 15:54
Tak by se mohla jmenovat kniha o životě a díle soudruha Štěcha.
Chauif
26. listopadu 2010 • 11:54
Nasmál jsem se dvakrát:
Nic se nezměnilo: momentálně vládnoucí koalice se nepoučila a ani nemůže, protože je tak moc v zajetí svých vlastních čachrů a tak moc ovládána kmotry a jejich patolízaly, že k tomu nenajde nikdy odvahu. Sliby = chyby. Hlavně v politice.
Je jasně vidět, jak moc uškodil své straně Paroubek. Kdyby místo něj byl v čele ČSSD třeba takový Sobotka (že toho člověka taky nesnáším a těch, které snáším je den ode dne méně), měli bychom teď asi vládu ČSSD s podporou KSČM (a lidovců, neb ti jdou do holportu s každým)...
To jsou ty paradoxy.
Jirkovi ZDAR!
torinese
26. listopadu 2010 • 11:13
Když už jste "vyhvězdičkovali" ***, tak to udělejte i s dobytkem. Ale já jenom citovala velkého politika.
torinese
26. listopadu 2010 • 11:11
Alespoň bude sranda - i když - možná ne taková jako s Vlčkem předsedajícím poslanecké sněmovně. Ale obveselení se dočkáme určitě od toho veterináře , co teď povede lidovce a zatočí se všemi ***mi a dobytky. Jeho prudký intelekt je vskutku odzbrojující.
vonrammstein
26. listopadu 2010 • 11:03
před posledníma volbama to taky měli socani jistý
Štěch je ovšem tragédie. Jestli ještě nebyl racionální důvod zrušit senát, tak právě nastal.
von.rammstein
26. listopadu 2010 • 09:26
může ODS poděkovat krátkozrakosti své pražské organizace
vonrammstein
26. listopadu 2010 • 11:05
Tvoje krátkozrakost bude zakrátko proměněna v definitivní, trvalou slepotu. Budeš muset svoje inkoherentní blití někomu diktovat.