Komentáře

Zpět na článek

Hlasujte v přímé volbě Reflexu a vyberte nového prezidenta či prezidentku

26 komentářů

simeklubor
29. listopadu 2010 • 16:02
anketa, ve který chybí Karel Gott a Jára Cimrman, je naprosto zbytečná.
jakani1
27. listopadu 2010 • 22:53
kdo chce ekonoma, nechť volí "slavného" věhlasného ekonoma z Michigenu (nechce se mi teď hledat, jak se to píše). Je to dost levicový ekonom a hoooodně ambiciózní člověk, který o sobě nechá psát, že je v komisi na udělování nobelovky a to se ho jen jednou zeptali.
Abych pravdu řekla, tak nikdo v téhle anketě mi nesedí.
jakani1
27. listopadu 2010 • 22:54
Sem napište váš vzkaz!
jakani1
27. listopadu 2010 • 22:57
Už sem víc psát nebudu, ten příspěvek "sežral" půlku textu, ačkoliv to psalo, že zbývá ještě kolem 1500 znaků
amiour
26. listopadu 2010 • 18:33
A o zatímním výherci anekty Schwarzenbergovi jiná anketa říká, že 65 či 73% lidí by ho za prezidena nechtělo. Ale inu - k absolutismu dnešních dní stačí jen 10% voličů. Jůůůů to se máme, 90% lidí to, co nechce ani vidět!
sendyman
27. listopadu 2010 • 00:57
Jste pako. O každém výsledku jakékoliv "ankety " rozhoduje, jaká agentura, či médium se toho ujme a koho se ptá.... Vy si z toho děláte hlavu?
amiour
26. listopadu 2010 • 18:32
A o zatímním výherci anekty Schwarzenbergovi jiná anketa říká, že 65 či 73% lidí by ho za prezidena nechtělo. Ale inu - k absolutismu dnešních dní stačí jen 10% voličů. Jůůůů to se máme, 90% lidí to, co nechce ani vidět!
Chauif
26. listopadu 2010 • 12:04
Dobrá, říkám to na rovinu: z těch kandidátů není nikdo, kdo by mi pasoval úplně:
1 Schwarzenberk by mi pasoval povahou, inteligencí, rozhledem, schopnostmi, ale je na voleného prezidenta starý (aby vydržel jedno, nebo dej bože dvě období). Být prezidentem je pro starého člověka ubíjející a náročné, protože to je náročné i pro mladší lidi.
2.Švejnar mi vyhovuje vzdělaností, nadhledem a intelektem, ale nikdy v této zemi nežil. Neví, jaké to je "kupovat tady rohlíky". Až tu bude žít několik let soustavně, chodit tu do práce a zažívat místní frustrace, bude dobrým kandidátem, pokud neupadne do místních "kmotrovských osin".
Všichni ostatní jsou mimo mísu, né-li absolutně neakceptovatelní, včetně sebelibého, čím dál "všeznalejšího" Klause. Fuj!
michachal
26. listopadu 2010 • 08:11
Karel je politik známý nejen u nás. Protože není nikdo další, který by byl většího formátu, než jen od Aše k Břeclavi, volil bych nejspíš jeho. Je jaký je, usíná, ale máme snad někoho lepšího? Švejnar například, o tom je slyšet jen když jde o prezidentskou volbu, a jako kandidát ani nevěděl, co je na Prezidentské standartě, hamba by mi bylo. Mám pocit, že ani nikdo lepší se už nenajde.
PS: s Cimrmany a dalšími nereálnými pitomostmi běžte někam
anelam
26. listopadu 2010 • 10:13
Karel by byl k něčemu dobrý Že by jsme vůbec nerozuměli,co nám v novoročním projevu říká A to by bylo dobře -Jinak je to výsměch celému národu,kdyby byl zvolen.Já to prostě nechápu