Komentáře

Zpět na článek

Kmotrové z Prahy 1 řádí i před předáním moci. Kde je nová ODS?

10 komentářů

jan9
28. listopadu 2010 • 11:36
Sem napište váš vzkaz!
Hezky ironicky: .....
Nechápu proč si ta TOP-ka, když prý podle petice, získala většinu, nevytvoří tu pražskou vládu sama. Mohli by pak nové TOP-ácké tváře jako je Kalousek, Schwarzenberg, Severa, Parkanová, Laudát a další vystrnadit ty politické dinosaury (cha, cháá ...).
Nechápu také, čeho ti, kteří přijdou poskakovat před magistrát mohou dosáhnout. Že by ta TOP utvořila zde vládu sama nebo že by s ní někdo šel po té přehršli nenávisti do koalice a přicmrndoval jí?
betanovakova
24. listopadu 2010 • 21:25
opravdu jsem byla přesvědčena o tom, že komunální volby v Praze srazí ODSce vaz - mýlila jsem se, bohužel... Nechápu, jak někdo může ještě tyto lidi volit...
jan9
28. listopadu 2010 • 11:39
A to by snad ta TOP byla lepší?? Cha, chá, ....Sem napište váš vzkaz!
amolibertatem
24. listopadu 2010 • 21:14
kriminalisujme učasníky nečistých zakázek - jak zadavatele - vykutálené radní a jejich úředníky -tak příjemce - zpřátelené kmotry, majitele podivných firmiček, které nás okradají
panna
24. listopadu 2010 • 18:15
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
canada-goose
24. listopadu 2010 • 16:14
Tyhle clanky jsou opravdu uz zbytecne.
Stejne nikdo nepujde sedet, lidi jako spravny ovce za 4 roky zase uveri tem blbostem na plakatech a hodi ODS obalku
sendyman
24. listopadu 2010 • 14:23
zajímavý článek. Nezbývá než doufat, že VV s koaličními partnery po tom důsledně půjdou a třeba padne i nějaké to trestní oznámení.
To, že budete kauzu sledovat i nadále a dostanete tak politiky pod tlak, bych očekával i od Vás, pane Bucherte.
Nebo je to, jako obvykle, jen takové plácnutí do vody a rozčeřená hladina bude "zapomenuta" pod přívalem nových a nových...?
george46
24. listopadu 2010 • 14:35
Sdílím Váš názor Sendy - skončí to tak jak píšete v poslední větě... Sem napište váš vzkaz!
von.rammstein
24. listopadu 2010 • 15:48
a já také
moorow
24. listopadu 2010 • 17:34
Ano, je to jen takové plácnutí do vody. Český čtenář na něco podobného zapomena v momentě, kdy si v MF přečte "Martin Dejdar se přiznává: Bůček je pro mě tabu"