Komentáře

Zpět na článek

Zdeněk Tůma: Další podfuk letošních voleb?

10 komentářů

jan9
28. listopadu 2010 • 12:06
Nechápu, co tím článkem chtěl autor říci. To jako že by měl být pan Tůma hodně dobře placeným vůdcem opozice? To snad nemá nikde predecenz. A to by měl jako co dělat co a za co by měl brát ty velké peníze?
buddhi
3. prosince 2010 • 09:31
Kdo se kde vecpal? Tady někdo neví co je to demokracie. Zástupci jsou voleni voliči a voliči se rozhodli jak se rozhodli. Většina Pražanů ( 34% ) volila ODS ( 20% ) a ČSSD ( 14% ), TOP 09 získala pouze 26 procent hlasů. Dnes už i pětileté dítě ví, že 34 je více než 26. Připadá mi, že lidé účastnící se pražské demonstrace nerespektují výsledky voleb a velká většina z nich pláče na nesprávném hrobě. Nechcete mi snad tvrdit, že byly volby neregulérní? I když se mi koalice ODS s ČSSD nemusí líbit a také se mi nelíbí, mohu se v dalších volbách rozhodnout volit jinak. Do té doby, pokud respektuji základní principy demokracie, se s tím musím smířit.
torinese
23. listopadu 2010 • 15:09
To, že se ODS vecpala drze i na pražskou radnici, je už na pěst. Jinak mně hodně pobavilo slovní spojení pana Holce - "kleptomané z ODS a ČSSD" - jak případné.
jan9
28. listopadu 2010 • 12:07
Hezky ironicky: .....
Nechápu proč si ta TOP-ka, když prý podle petice, získala většinu, nevytvoří tu pražskou vládu sama. Mohli by pak nové TOP-ácké tváře jako je Kalousek, Schwarzenberg, Severa, Parkanová, Laudát a další vystrnadit ty politické dinosaury (cha, cháá ...).
Nechápu také, čeho ti, kteří přijdou poskakovat před magistrát mohou dosáhnout. Že by ta TOP utvořila zde vládu sama nebo že by s ní někdo šel po té přehršli nenávisti do koalice a přicmrndoval jí?
jonas147
22. listopadu 2010 • 20:37
Zajímavý úkaz. Volby vyhrála ČSSD a je v opozici - v čele je ODS. V Praze to vyhrála TOPka a je v opozici - v čele je ODS. Fakt zajímavý úkaz.
bludvik
22. listopadu 2010 • 11:38
Sem napište váš vzkaz! No člověk to možná i bude, ale trošku retardovaný.
kohoutek_petr
22. listopadu 2010 • 11:33
Zastupitelé kromě radních kupodivu normálně pracují, to je překvápko co?
dsp.
22. listopadu 2010 • 11:14
von.rammstein
22. listopadu 2010 • 11:27
já sem myslel, že i ted se chová jako člověk...
vonrammstein
22. listopadu 2010 • 15:39
Tak to taky někdy zkus, vyjebaná kedlubno.