Komentáře

Zpět na článek

Pít se nemá, ale Rathovi by to snad pomohlo

10 komentářů

panna
9. listopadu 2010 • 07:46
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
panna
9. listopadu 2010 • 07:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
strassidlo
9. listopadu 2010 • 00:24
je skvělý nápad! Ale nevím jestli by stačila jen desetibodová, občas se Drrát chová natolik vzpupně a nevychovaně, že by to z tý stupnice vyskočilo - Drrát sám o sobě vykazuje obvykle skoky do řeči o hodnotě "rath !" (tj. rath faktoriál)
vonrammstein
7. listopadu 2010 • 18:30
článek, culím se jak dement (Já vím, že mi sem někdo vzápětí napíše, že to bude tím, že JSEM dement).
hd22 má recht, jako fackovací panák je to ideální figura. Doporučuje devět z deseti Macků. Závidím mu tu zkušenost.
sendyman
8. listopadu 2010 • 18:56
že přicházím s křížkem po funuse!
vonrammstein
9. listopadu 2010 • 00:46
strassidlo
9. listopadu 2010 • 10:10
jj, mít "zbytečných" 100 litrů, tak si plácnu taky....
Ale napadá mne, že by třebas takové pryžové figuríny v životní velikosti s xichty našich báječných politiků byly nejspíš dobrým obchodním artiklem. Co víc si přát pod stromečkem, než fackovacího Dráta?!
sedlakjura
7. listopadu 2010 • 13:06
zda voliči ČSSD nejsou mentálně poněkud opožděni. Zatím co ODS se stačila zbavt alespoň Langra s Řebíčkem, pro oranžové soudruhy zůstává největší demagog a sprosťák DRRath, stále ikonou.
sendyman
8. listopadu 2010 • 18:59
když se teď oligarchové zbavili Juniora. Když nic jiného, alespoň to bylo sympatické gesto chlapa...
hd22
7. listopadu 2010 • 11:07
Opravdu suprově napsaný článek. Už dlouho jsem se tak nepobavil. Trošku smutné je jenom to, že je to všechno 100% pravda. Myslím si, že jednou, až von Rath opustí sněmovnu (je celkem jedno, jakým způsobem), tak by mu tam měli postavit nějakou jeho sochu. Není přece možné, aby tak výrazný člověk později upadl v zapomění. A navíc by se na jeho soše mohli poslanci odreagovávat pohlavky. Vytloukli by tak ze sebe zlost v předsálí a nemuseli by pak nesmyslně plkat za řečnickým pultíkem.