Komentáře

Zpět na článek

Dny Radka Johna jsou sečteny. VV už hovoří o jeho výměně

26 komentářů

sedlakjura
7. listopadu 2010 • 14:18
ale můj dojem je ten, že mezi partičku kluků, kteři spolu už nějaké to desetiletí mluví, přišli zase "kluci odjinud". Podobný mediální hon na jednotlivce jsem nezažil od dob pana Čunka, blahé paměti. Nevím, jestli je to způsobeno více tím, že leží v žaludku novinářům, kteří jenom tlachají a nikdy nic pořádného neudělali a do ničeho "opravdového" se nepustili, nebo jde o mediální kampaň, kterou si objednal někdo z těch kluků, co spolu už tak dlouho "mluví". Ne, nejsem voličem ani příznivcem VV.
Pro mne jste, pane Bucherte, už od dob MF, jenom takový placený mediální tlachal. Nevím, proč tady zabíráte prostor třeba Pečinkovi, či Jandourkovi.
polist
7. listopadu 2010 • 15:21

Taky by mě zajímalo, co vede redaktory z bulvárního Reflexu k tomu, aby třikrát týdně psali články o tom, jak jsou VV k ničemu.
sendyman
8. listopadu 2010 • 19:13
To sedí....
samael
6. listopadu 2010 • 21:08
Určitě je mi tento komik sympatičtější než křišťálový Standa,Íčko nebo Prcina.
mik-23
6. listopadu 2010 • 16:51
Uz mam totiz obcas opravdu pocit, ze na Reflex nekdo tlaci aby prudily do Johna a VV co to jde. Ja bych VV osobne nevolil, ale titulky typu 'S Johnem se na slavnostni veceri nikdo nebavil' nebo dnesni 'Dny Radka Johna jsou secteny', kde se nasledne clovek dozvi jen to, ze se budou delat ve VV nejake zmeny, mi prijdou opravdu mozny v Blesku, ale ne v casopise, ktery mi vzdycky prisel fer. Jak jsem rekl, nejsem volicem VV, ale jsem osobne rozhodne radsi ze na vnitru je nekdo novy a dal bych mu chvili casu a neposilal ho okamzite ke dnu a otevrel tak prostor novym Langerum a Pecinum...
kovarik
7. listopadu 2010 • 14:14
Kdo prudily ? Lidi pište česky !!!!!
sendyman
8. listopadu 2010 • 19:15
všímal Wolfový, co dokáže zprznit, než diskutérů...
polist
7. listopadu 2010 • 15:23
Souhlas s každým slovem.
Tohle už se nedá brát ani jako subjektivní kritika. Co Reflex předvádí, je jen bezduchý házení h*ven.
sendyman
8. listopadu 2010 • 19:19
začala už před volbami do EP, když "někde" zjistili, že s VV je třeba počítat.
Nebyl to samozřejmě jen RX, ale tady mě ta prvoplánovost opravdu mrzí...
betanovakova
6. listopadu 2010 • 16:51
Další důkaz o tom, že Reflex se stal řádovým bulvárem...Prázdné fráze, klišé, domysly.